Fiat Punto 1.9 jtd - ubrzanje

Fiat Punto 1.9 jtd - ubrzanje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo sam juce snimao ubrzanje mog sluzbenog auta ;)
Fiat Punto 1.9 JTD :cool:

http://www.youtube.com/watch?v=TzlM0RxAfi4
 
i vjerujte moze jos malo bolje da ubrzava :) natezao sam ga jednom 100 kmh u 2 brzini :) nego mi ga zao bas do kraja rastezat,znas kako jes sluzbeni ali necu bas da mu dusu uzimam inace ide ko promaja auto :) samo je malo nezgodno sto nema obrtomjer pa ne znam dje mu je crvena :) inace ovih 180 km/h sam vozio i jos moze :) al nije stabilan preko 130 kmh....
 
ja mislim da je 86 konja :) al je prelak pa ide ko lud :)

a ta pjesma,ma to je bilo na radio nisam obratio paznju :icon_sad:
 
ja ne mogu odolit tom zvidzanju turbine pa taman da ostanem bez posla :123:

vidjecete nedje klip kako zakucava skazaljku bez problema :cool:

nisam znao da je ovaj Punto JTD tako startan auto ;)
 
Član
Ja sam imao tog JTD-a od 63kw ,auto ide extra dobro.
Išao mi je puno bolje od Seata što sad imam (Cordoba 1.9TDI 66kw)
 
Zoranic MNE je napisao(la):
i vjerujte moze jos malo bolje da ubrzava :) natezao sam ga jednom 100 kmh u 2 brzini :) nego mi ga zao bas do kraja rastezat,znas kako jes sluzbeni ali necu bas da mu dusu uzimam inace ide ko promaja auto :) samo je malo nezgodno sto nema obrtomjer pa ne znam dje mu je crvena :) inace ovih 180 km/h sam vozio i jos moze :) al nije stabilan preko 130 kmh....

i ovih 80kmh sto si vozio u drugoj je kapak :D a ne vjerujem da moze 100kmh

djordjep je napisao(la):
Ja sam imao tog JTD-a od 63kw ,auto ide extra dobro.
Išao mi je puno bolje od Seata što sad imam (Cordoba 1.9TDI 66kw)

koje ti je godiste cordoba?
 
Član
Ma ne treba mi to druže , ide Seat sasvim pristojno , samo hoću reći kad je sve serijski da je Punto osjetno brži ,pošto sam ga imao. Ali samo ovi noviji tipovi motora sa 63kw , oni prvi JTD sa 59kw uopšte ne idu tako dobro , i ne bih rekao da je samo 6KS razlika .
 
djordjep je napisao(la):
Ma ne treba mi to druže , ide Seat sasvim pristojno , samo hoću reći kad je sve serijski da je Punto osjetno brži ,pošto sam ga imao. Ali samo ovi noviji tipovi motora sa 63kw , oni prvi JTD sa 59kw uopšte ne idu tako dobro , i ne bih rekao da je samo 6KS razlika .

Aha pa dobro tako i podaci pokazuju punto 12.2, cordoba 12.5 0-100kmh samo nije to osjetna razlika :icon_question:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top