Fiat Bravo HGT 155, iskustva?!

Fiat Bravo HGT 155, iskustva?!

Član
Po meni je auto to boli glava i zvuk im je odvaljiva :cool: mada ni punto hgt nije los :D ali je problem kako ga voze, a evo ti video jedan kako voze takva auta, a dobro prati kolika mu je tem motora i kakva je voznja...

http://www.youtube.com/watch?v=-MzjIgM1pc0&playnext=1&list=PL2D24987BE0D85CA0
 
Član
posto ti svi fale to auto et da te malo uputim (podmazivanje rijetiki djelovi haus u 90% 5 klip se ne podmazuje gotovo nikako jos na sve to da ima 155ks i potrosnju oko 14 litara gradske voznje pa onda ti je isplatnije uzeti nekog golfa 3 gti i znati sta vozis



a za ostale golf mk2 GTI 16v KR u dobrom stanju ovaj auto jede za dorucak !!!!:D:D
 
Član
dzenan90 je napisao(la):
posto ti svi fale to auto et da te malo uputim (podmazivanje rijetiki djelovi haus u 90% 5 klip se ne podmazuje gotovo nikako jos na sve to da ima 155ks i potrosnju oko 14 litara gradske voznje pa onda ti je isplatnije uzeti nekog golfa 3 gti i znati sta vozis



a za ostale golf mk2 GTI 16v KR u dobrom stanju ovaj auto jede za dorucak !!!!:D:D

Dotjeraj mi fabriku KRa u Tuzlu, i ja se ganjam po kljuceve. Ne budi smijesan nego pogledaj linkove koje smo stavili vec, znas sta znaci maltene citava sekunda na ubrzanju do 100 kmh. Smijesno. MK3 ABF 8.7 do 100. Prava preporuka, nema sta :lol:

@dellas provozaj ispravnog HGTa sa K/N om i otvorenijim izduvom i bice ti nevjerovatno svejedno da li trosi 12, 14, ,ili 18 :icon_biggrin: doduse isto vazi, po meni, i za dobrog VRa :icon_biggrin: neke stvari se ne mogu kupiti novcem :cool:
 
Član
trizex je napisao(la):
dzenan90 je napisao(la):
posto ti svi fale to auto et da te malo uputim (podmazivanje rijetiki djelovi haus u 90% 5 klip se ne podmazuje gotovo nikako jos na sve to da ima 155ks i potrosnju oko 14 litara gradske voznje pa onda ti je isplatnije uzeti nekog golfa 3 gti i znati sta vozis



a za ostale golf mk2 GTI 16v KR u dobrom stanju ovaj auto jede za dorucak !!!!:D:D

Dotjeraj mi fabriku KRa u Tuzlu, i ja se ganjam po kljuceve. Ne budi smijesan nego pogledaj linkove koje smo stavili vec, znas sta znaci maltene citava sekunda na ubrzanju do 100 kmh. Smijesno. MK3 ABF 8.7 do 100. Prava preporuka, nema sta :lol:

@dellas provozaj ispravnog HGTa sa K/N om i otvorenijim izduvom i bice ti nevjerovatno svejedno da li trosi 12, 14, ,ili 18 :icon_biggrin: doduse isto vazi, po meni, i za dobrog VRa :icon_biggrin: neke stvari se ne mogu kupiti novcem :cool:

Potrosnja mi je poslednja stavka jer ima plin, a i moj auto po gradu ume fino da potrosi nema tu neke razlike. Samo se malo cimam oko tih prica sa motorom, inace bi bio vec od sutra u mom vlasnistvu. Razmislicu do vikenda, malo ga probati i slicno pa cemo videti...

ZELA GTI je napisao(la):
Triza ja ne znam o čemu ti trabunjaš

http://www.zeperfs.com/en/duel646-556.htm

Nemoguce da je isao HGT 9.1 do 100 to je smesan podatak, a i ovo je model od 147 ks.
Ovo je pravi link: Duel : VW Golf III Gti 16 vs Fiat Bravo HGT
 
Član
Nisam stavio taj link jer na ovom ima više podataka.

Jel stvarno misliš da je razlika od 7 ks spustila 0-100 za skoro sekudu?
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Nisam stavio taj link jer na ovom ima više podataka.

Jel stvarno misliš da je razlika od 7 ks spustila 0-100 za skoro sekudu?

Ne mislim, mislim da je realno oko 8.5sek do 100.
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Triza ja ne znam o čemu ti trabunjaš

http://www.zeperfs.com/en/duel646-556.htm

Vec su ti odgovorili, hocu ispriku :icon_biggrin:

a tacan je podatak, jer nije sve u 7 ks, nego kako ih dobija......VIS na ovom modelu od 155 oznacava varijabilni usis, promjenjive duzine, i promjenljivi timing ventila (VTEC, VANOS, kakogod...)......rezultat, razvija 7 ks vise na 6500 umjesto na 6100, i full momenat vec na 3700 u odnosu na 4500 obrtaja kod slabijeg modela....znaci vjerujte da je realna cifra od 8 sekundi


@ostali, ok je da uporedjujete modele ovo ono, al' tema je iskljucivo HGT, vidite da momka ne interesuje ni slabiji model istog auta, a kamoli VR, Peugeot ili sta vec, manite se zelja i pozdrava
 
Top