fiat bravo "DIZNE"

fiat bravo "DIZNE"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kada radite ciscenje dizni obavezno kupite nove O-ring gumice da ne bude fals zraka kroz stare ispucale O-ringove .

Ja bi se ponudio ali vise nemam vremena za to a i daleko ste mi...
 
Početnik
m50b25 je napisao(la):
Kada radite ciscenje dizni obavezno kupite nove O-ring gumice da ne bude fals zraka kroz stare ispucale O-ringove .

Ja bi se ponudio ali vise nemam vremena za to a i daleko ste mi...

valjda ih ima kupiti tu gdje i ciste dizne,bemu,za golfa ih nigdje ne mogu naci, jedino da narucim...
 
Super Moderator
Oggy je napisao(la):
i kod mene scirocco se isto ponasa kad je hladan, ima li iko u Sarajevu da radi to ciscenje, posto su mi dizne 100KM po komadu....?

dobar si ti za mog su 800 po komadu ne do bog da se zacepi :D

nego naspi mu pun rezervoar goriva i otresi jedan dvotaktol u njeg moze i to malo da procisti ako nista ;)
 
Član
Oggy je napisao(la):
m50b25 je napisao(la):
Kada radite ciscenje dizni obavezno kupite nove O-ring gumice da ne bude fals zraka kroz stare ispucale O-ringove .

Ja bi se ponudio ali vise nemam vremena za to a i daleko ste mi...

valjda ih ima kupiti tu gdje i ciste dizne,bemu,za golfa ih nigdje ne mogu naci, jedino da narucim...

allroad je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
i kod mene scirocco se isto ponasa kad je hladan, ima li iko u Sarajevu da radi to ciscenje, posto su mi dizne 100KM po komadu....?

dobar si ti za mog su 800 po komadu ne do bog da se zacepi :D

nego naspi mu pun rezervoar goriva i otresi jedan dvotaktol u njeg moze i to malo da procisti ako nista ;)

Naci ces O-ring gumice, nije da ih ima milion razlicitih... to je standard

I za moj dodje 1 injektor 120€ x 6 komada :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top