FIA CEZ Hill Climb Championship "CAZIN 2009"

FIA CEZ Hill Climb Championship "CAZIN 2009"

11

  • 1

    Votes: 2 100,0%
  • 0

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    2
  • Poll closed .
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
25 & 26.07.2009 god odrzat ce se tradiconalna Brdska auto trka u Cazinu na Ostrožcu.
Uspjesni organizator trke: AMK "EXTRA SPORT CAZIN"


KORISTIM OVU PRILIKU DA VAS POZOVEM NA BRDSKU TRKU CAZIN 2009. KOJA,UZ SVE POSEBNOSTI I ONO ŠTO JE ČINI JEDNOSTAVNOM U AUTOMOBOLISTIČKOM SMISLU DONOSI NAJBOLJE UVJETE I NEPONOVLJIVI AMBIJENT U KOJEM SE ODRŽAVA...

Samir Kržalić

Pogledajte i nasu novu web stranicu: www.amk-extrasport.com
stranica je jos u izradi :cool:
 
Član
Znaci dolazim, slike i rezultati ce biti postavljeni na ovom linku: http://www.autorevija.com/forum/viewtopic.php?f=7&t=82
 

MTR

Član
daj nam raspored voznje , DOLAZIM GARANT!!!!
staza je plafon , auuu start kod benzinske , bice raje samo parking ce bit jeeebbbeeen Fia Cez!!!!!
 
Početnik
nase presmijesno prvenstvo,kako se sjediste odsarafilo sofercini pa je razbio sebi nos i glavu od volan:lol:
uglavnom zadnja trka koju sam ja pogledao u zivotu a koja se vozi u BiH,bolje jedan vikend u buzetu nego cijelo prvenstvo u BiH.
 
Početnik
de ba boki brojnost auta ne cini trku dobrom,trku dobrom cine start na vrijeme,dobri redari,publika,stroga kontrola tehnicke ispravnosti auta.
vrpcic na zagrijavanju na zavoju br 3 uletio malo u publiku,ne bas u publiku nego veoma blizu,ljudi hodaju po stazi.pauza izmedju starta uvijek drugacija,roll bar u selimovica takav da mora izmaknuti glavu da vidi kuda vozi,plavi bmw ukrao prekidac sa trafo stanice,safet kar je prosao gore dole 300 puta itd itd.
bolje otici u buzet opet kazem potrositi mnogo vise para ali pogledati trku trkom,predjoh u nedelju 600 kilometara da bi na kraju bio samo ljut na sebe sto sam to uradio,opet kaze kada svi budu nastupali po strogim pravilima,i svi budu kao pojedinci onda cemo imati dobre trke
 
Član
4D56 to si upravu, nisam bio tamo, pa nisam znao za ta kasnjenja i slicno :)

Al ako dodjes na trku, pa jos ni od auta nemas sta vidjeti, to je jos gori belaj.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top