Ferrari na PLIN

Ferrari na PLIN

Ja stvarno ne znam koji je k. svima vama što spajate Ferrari i štednju. Pa ovo auto je i stvoreno kao beskompromisni predmet rasipanja novca, beskompromisne snage, performansi i "boli me k. za potrošnju" kriterija.

Nemojte razmišljat o Ferrariju iz svoje (i moje) točke gledišta gdje se broji svaka marka i litra i voze obični auti stari 15-20 god. Ovaj što vozi Ferrarija na plin je najveća fukara koja postoji.
 
Član
Ja stvarno ne znam koji je k. svima vama što spajate Ferrari i štednju. Pa ovo auto je i stvoreno kao beskompromisni predmet rasipanja novca, beskompromisne snage, performansi i "boli me k. za potrošnju" kriterija.

Nemojte razmišljat o Ferrariju iz svoje (i moje) točke gledišta gdje se broji svaka marka i litra i voze obični auti stari 15-20 god. Ovaj što vozi Ferrarija na plin je najveća fukara koja postoji.

rijetko kad se ne slazem s tobom ,al ovaj put ne mislimo isto.
družim se ovde s ljudima koji su izuzetno jaki, evo npr ovaj sto ima par bagera, desetak kamiona, dvije masine za asflat, 4 mala valjka, 2 velika, sve te mašine troše ložu, e ako je ovaj fukara sto sipa plin u ferarija isto tako onda i za njega možemo reći da je fukara jer ne sipa d5 u građevinske mašine
 
Oprosti kolega ali miješaš kruške i jabuke. U tom slučaju tvog poznanika stvar je ulaganja u posao i normalno je da ako može proć jeftinije da će to i uraditi. Ali u slučaju kad je u pitanju kupovina i vožnja Ferrarija koji je statusni simbol moćnih i bogatih ljudi, koji je čista šminka, auto koji realno kupuju ljudi koji još imaju 5 auta u voznom parku, tu LPG nema šta tražiti. Ovaj je za mene fukara. I bit će dok ne izbaci plinsku instalaciju iz ovog F430.
Mislim, njegova stvar, njegov novac, naravno. Ali ovo je čista besmislica.
 
Član
Ako znaaci fukara kupiti 430 molio bih sve da me fukarom zovu. Gladoovao bi za njega ,u ssatoru zivio, mazao pastetu s paradajzom, ne bi imao za regu al stojalo bi u ssaobracajnoj ime moje fukara
Al zatoo bi ti glavni baja bio s tdi 5l potrosnjom . San svake zene :)
 
Član
A mogao je k'o i svako pametan izbacit tu skalameriju i metnut 1.6 diesel...ili ludilo do kraja 1.6 turbo diesel...što to malo troši i dobro ide, nikad se ne kvari. Gospoda, a pri tom štedljiv.
 
Član
Sumnjam da je stednja u pitanju, prije da je neka promocija, pa cak i zajebancija u pitanju, nego da ganja ustedu.
Kao sto Porschefan rece, Ferrari ce kupiti neko ko pored njega ima jos 5 auta i sigurno Ferrari nece biti taj sa kojim ce prelaziti 50.000 km godisnje pa da ganja neke ustede na plinu...
 
Član
Ako je Kupio Feraria da ga voza na plinu treba mu ga oduzet...a cim ga moze kupit , MORA ga i sipat :D tako da ... ovo je fotoshop neam sta rec
 
Član
A mogao je k'o i svako pametan izbacit tu skalameriju i metnut 1.6 diesel...ili ludilo do kraja 1.6 turbo diesel...što to malo troši i dobro ide, nikad se ne kvari. Gospoda, a pri tom štedljiv.
Upravo to , 1.6 td intercooler (kad je bal,nek je maskembal:D) nemaš elektronike i sranja , a još ga krkaš ložakom ali te ne može niko prozivati ćifutom , ko ove sa plinom , hahahaha

Ljudi moji to je demo vozilo , jer realno u tom autu plin treba ko i treće oko , ne da mislim da plin ne valja , čak naprotiv ,ali zar stvarno mislite da bi neko mogao napraviti u ovome 30,40.000km godišnje pa da nešto uštediš.
Morao bi biti baš mazohsta do jaja da si to uradiš.
Jer koliko je to sve divno krasno PROVOZATI , namjerno naglašavam provozati , možete li zamisliti na šta bi ličilo konstantno to vozati , ulaziti , izlaziti , uparkiravati , jebavat se po gužvama , semaforima , to je sve , samo ne uživanje...
 
Top