Ferarijem se sa 200 na sat zaleteli u ogradu

Ferarijem se sa 200 na sat zaleteli u ogradu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Je*o, ne je*o, on je svoje zavrsio! A voznja od 200 na sat lokalnim putevima, je po meni ravno samoubistvu! Svaka njemu cast i na dobrom autu i na mladoj pi*etini, ali za kur*enje ima i mjesto i vrijeme, on je ocigledno pogrijesio!
 
Član
jebo to auto od 200 milja eura kad mozes poginut u njemu :D

jbga prozivo je za tih 43 kao neko sto nece proziviti ni za 90, dodje na isto kao da je zivio 90 , zato ga Bog uzeo nije ok da zivis duze od 90 godina...
a za ovu od 24 ne znam, valjda zato sto je bila pohlepna- smrtni grijeh ;)

pocivali u miru ;)
 
Član
R.i.P ali iskreno mi ovakih idiota nije zao misli ima auto od 200.000€ pa misli moze vozit kolko hoce i kako hoce...E zajebo si se frende...I jos ovake budale uvjek uniste zivot,sto sebi em sto nekom drugom. :icon_mad::icon_mad:
 
Član
Iskreno ovdje mi je zao samo ovog primjerka od auta.... Sponzoruse mrzim:icon_mad:Stare kenjce koji misle da imaju 20 godina takodje mrzim:icon_mad: tako da
 
BHT Ovisnik
R.I.P

ali i vi malo preseravate,nije bit sto je ferrari pa vozio 200km/h,tko god ima malo jace auto stisne ga nekada,ako cemo gledati na nase puteve svi bi vozili auto do 100ks,bar je u neko gluho doba noci ga stisnuo kad nema nikoga na cesti,a ne gdje sve vrvi narodom u neko doba dana da on zujne ili da budalese pa odose i drugi zivoti ne daj Boze,ja prvi znam ako trebam tu par kilometara dalje od kuce otici navecer ako nema policije i nikog na putu stisnuti malo na pravcu kao i vecina vas
nije da branim ovaj slucaj,naprotiv,ni ja ne vozim brzo i budalesem gdje ima nekoga,nego svi smo mi kao baje kada netko ovako strada i samo osuđujemo
 

IGY

Član
pun forum kriticara, svi mi vozimo 100% po propisima, svi se vezemo, svi vozimo 60 ako ogranicenje tako nalaze, niko od nas nikad nije vozio preko 200, niko od nas nikad nije divljao po gradu, mi smo svi sveci, i za nas je auto svetinja i prema njemu se tako ponasamo......

ljudi svatite, u ovom autu su otisla dva zivota u nepovrat, pa sad pod kojim okolnostima i sta se desilo znaju samo oni i nek im je laka zemlja i da pocivaju u miru

a to da vam je drago sto je neko poginu u skupocjenom autu, i sto je vozio brzo, i sto je njemu bilo 40 a njoj 20, samo ukazuje na to da ste ljubomorni do jaja, i svaki od vas bi da ima pare vozio tog ferarija od 200 000 i u cetrdesetim jebavao curice od po 20

stidite se svojih postova :icon_mad:
 
Član
Ko hoce da bude primjecen, polako vozi i svako ce skontat i ko vozi i sta vozi i koga vozi pored sebe da zigu na sumici i sl, kad proletis 150-200 nit te ko vidi nit koga vidis. Samo polako i nema frke, pogotov kad neko vozi auto od 200.000 eura cujes ga na pola kilometra moras se okrenit a kad proleti znas samo da je nesto proletilo a sta Boga pitaj...

R.I.P
 
Član
A, nije svakome stalo samo da se neko okrene za njim u Ferariju,neki vole uzivati i u njegovim performansama,zvuku,ali evo dogodi se,moze svakome od nas i u puno slabijem autu,ebga.
 
Član
Uzivancija ili na auto moto stazu, ili polako vozit da se ne jebe po rupama. Neko kome je stalo do auta nikad nece vozit 200 po magistrali.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top