Felge farbanje????

Felge farbanje????

Član
Htjeo bi da vas pitam za vase misljenje znam da ima dosta tema o farbanju felni al nema nista slicno ovoj.htjeo bi da ofarbam ove felne
596fd669-399d-039e.jpg

Ve sa mog golfa zanima me dal bi valjalo nesto na ovaj fazon.
596fd669-3a13-4af9.jpg
htjeo bi crne sa ovim crvenim????i koju farbu da koristim?mislim koja je najbolja dal mat il neka lak farba metalik il neato trece.hvala unaprijed.
 
Član
Ma sta ce ti crna ovo su male felge samo ce ti se jos vise smanjit bit ce kao u kontenjera tockovi :D
Al eto opet tvoje su felge ;)
 
Član
mozes koristi dvije vrste (akril ili metalik). sto se tice ove cize pametnije ti je da ti ih neko iskata od folije pa da to pazljivo zalijepis na felgu. tako tanku liniju spricom je tesko pa prakticno nemoguce izvesti.
 
Član
nisu ti ove felge za tih stvari dzaba ces pokvariti izgled auta...dobre su one i ovakve...;)
 
Član
Одг: Felge farbanje????

Ok ljudi hvala ostavljam ih ovakve samo ce ic na farbanje posto su izgulite.
 
Član
fakat sto franki kaze jos ce ti ih vise smanjiti crna boja . . . ostavi kakve jesu, ofarbaj i uglancaj . . a mozes uzeti trake na netu pa uraditi sebi kao sto je ova crna sa crvenim, bilo koju boju mozes naci, a imas i reflektirajuce cak . . mada, ni to ne bi mozda bilo potrebno ali samo kazem :icon_biggrin:
 
pitanje jedno brzinsko da neotvaram dzaba novu tebu ,znaci fele nisu krive izudarane nigdje nije farba ogulita ,jel se mora boja skidati do aluminujuma skroz ili da skinem samo lak i prespricam drugom bojom (trebaju samo pregurati do zime onda ce biti pravi posao na njima :icon_smile: )

razlog je mjenjanje boje sad je neka promasena monster zelena
 
Član
skines lak, pa onda naneses sprickit, pa njega izbrusis vodobrusnim papirom pa ide baza (boja koju mislis) pa bezbojni lak i to je to
 
Top