Fast and furious 4

Fast and furious 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
koje mashine,imaju velik izbor,sad gledao bas oficijalni trejler,vracaju staru postavu, vin disela,misel rodrigez i onu ribu sto je kao sestra od vin disela u filmu i naravno pol voker al je on je domaci,nije bio samo u 3 djelu;);):123:
 
Član
I ja sam sad naletio na trailer nisam ni znao da se snima cetvrti dio, a kamo li da je premijera za 10 dana. Jedva cekam da nam stignu nasi pirati.:lol:
 
Član
nadam se da ce biti dobar kao l i ll dio,i jos bih da dodam da nam vrate evu mendez :dojke:
hihi,jos samo nju i bit ce ekipa prva liga
 
Član
Doci ce nama taj film veoma brzo. Nasi su pirati uvijek korak ispred.
Sjecam se kad mi je buraz dosao iz Austrije prije nekoliko godina i ja donesem iz videoteke Terminator 3. Covjeku oci ispale kaze kod njih premijera u kinima tek za 3 dana.
 
Gledaj sta ljudi vozaju, a kad malo bolje pogledas sve je to omladina do nekih 25 godina, a gledaj sta vozaju, u njih je dobro, ako hoces raditi i imat ces, a u nas radis ko konj, to je jedno 90% stanovnistvam a vecina nas moze samo mastati o vozilima koja u na ovom clipu!! Sta reci nego zalost i tuga!!!


Meni se svidjaju oni mali minivan-i, pravo mi interesantno izgledaju heheh
 
Član
Kod nas mozes htjeti raditi koliko hoces ali za dzabe, nema posla stari. Ko radi taj je pravi sreckovic.

A sto se tice auta ima takav jedan u fast and furious 3. Onaj tuaran sa ludom karoserijom na fezon hulka gdje sake kao da probijaju iz auta.

tokyo-drift-volkswagen-tour.jpg
 
Član
super vozilice nema sta. kod nas i kad bi imao nesto ovako nasao bi se neki ljubomorni kreten koji bi povukao crtu preko cijelog auta, zato sto on nema nesto takvo. debilizam teski
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top