farovi angel eyes???

farovi angel eyes???

Član
trebam da kupim farove za leona pa me zanima vase misljenje za ove farove? http://cgi.ebay.it/FARI-ANTERIORI-Angel-Eyes-Seat-Leon-Toledo-1M-neri-/330421525304?pt=Ricambi_automobili&hash=item4ceea85b38 i moze pitanje za one koji imaju farove xenon dali na svom auto nebitno na kojem autu ali da je kupovao ovako farove, dali ima razlike da slabije svijetle nakon nekog vremena koristenja?hvala svima
 
Član
Imam ih na golfu već tri godine i vec godinu i po xenon u njima nikakvih problema...sad sve zavisi od kojeg proizvođača su bilo je ljudi i sa negativnim iskustvom...mada nije to za svako auto ja sada kad bih stavljao farove nikada ne bi AE ;)
 
Član
hmmm...voznja sa andjelima na halogenkama= katastrofa...obavezno xenon,a da li oslabi far :icon_confused:
prvi put cujem,to mozda kod feng-šui i sl farova...
uzimaj kvalitetno,nije se zezat sa farovima :cool:
 
Član
Ja imam lece i halogenke i odlicno se vidi, ne vidim razlog zasto bi angel eye sa lecama drugacije ponasali,osim da su sumnjivog porjekla tj proizvodjaca, gdje sam vidio skroz tamnozuti snop svjetla i haman nista ne baca na asfalt.

Samo nadji dobro proizvodjaca, po mogucnosti da ima neki cetifikat kvalitete i kupuj ;)
 
Član
Nelle_G je napisao(la):
Ja imam lece i halogenke i odlicno se vidi, ne vidim razlog zasto bi angel eye sa lecama drugacije ponasali,osim da su sumnjivog porjekla tj proizvodjaca, gdje sam vidio skroz tamnozuti snop svjetla i haman nista ne baca na asfalt.

Samo nadji dobro proizvodjaca, po mogucnosti da ima neki cetifikat kvalitete i kupuj ;)

ebga,meni je katastrofa...:D
presao sa H7 na H1,ocoravio dok nisam nabacio xenon,a Sonarovi farovi :D
 
Razlika je ipak s fabrickim lecama i halogenim, na aftermarket je malo druga prica dok ne stavis xenon, a onda bude fino, jos kad se podese dobro, sreci nema kraja ;)
 
Član
JEdini problem kod aftermarket farova sa lecama i xenonima, moze se dogoditi ( ako su farovi losije kvalitete ) da od xenona ima zarne tocke na cesti, znaci da ne baca svugdje jednako svijetlo, nego negdje jace negdje slabije pa imas dojam risova na cesti...ali to sad se rijetko dogadja i na jeftinijim farovima....ako si regan negdje na seatovom forumu pitaj ako ima neko iste farove ;)
 
Član
Mislim da bi sa DECTANE aftermarket farovima imao jako dobru vidljivost sa halogenkama ...za xenone da i ne govorim;)

swsi02a.jpg

199 EUR


swsi02.jpg

209 EUR

sto rizikovat s ebay-a (184 EUR),kad mozes kupit kvalitetno za slicnu sumu...
Ako ne znas gdje ces narucit DECTANE,javi se na PM pa cu ti rec...da ne reklamiram ovde :)
 
Član
Nelle_G je napisao(la):
Mislim da bi sa DECTANE aftermarket farovima imao jako dobru vidljivost sa halogenkama ...za xenone da i ne govorim;)



sto rizikovat s ebay-a (184 EUR),kad mozes kupit kvalitetno za slicnu sumu...
Ako ne znas gdje ces narucit DECTANE,javi se na PM pa cu ti rec...da ne reklamiram ovde :)

Sve je to u suštini isto...što se tiče kvaliteta...samo što su neki proizvođači zastupljeni i na našem tržištu pa je to nama poznatije...Ko hoće baš kvalitet uzme hella ali su zato i bar duplo skuplji ;)
 
Član
moze pitanje nasao sam 50 farova na ebay i svi su sa kratkim svjetlima H1 i duga H1 dali to ima sad kakve razlike?
 
Nema, imas glavni dzek na njima kojeg skopcas na onaj sto je isao prije u fabricke farove, sve je plug & play, mozda ces jedino morati prstenove spojiti, ali za to ne treba mudrost i uradi se za 5 minuta ;)
 
Top