Fabia II stopke i pozicije

Fabia II stopke i pozicije

Pozdrav ekipa,

Prije par dana sam ugradio xenone h7 5000 na fabiju i super su legli bijela sa slabom nijansom plave stoje joj pravo, medjutim pozicije su ostale zute. E sada kada sam vec xenone uzeo hocu da zavrsim sa farovima, a to znaci da pozicije trebam promijeniti. A dvoumim se izmedju obicne bijele sijalice, ili led, ako je uopste moguce da stane, posto led ne znam bi li jednu uzimao ili vise za onaj krug ili sta vec. Pa eto da vidim sta vi mislite sta bi bolje bilo. Usput, uskoro, kada budem pri parama narucicu obrve za farove, koje ce biti oko zmigavca. A dalje u vezi stopki,to ne znam ni bi li mijenjao uopste, posto su i ovakve solidne ali eto posto vec ovoliko vremena provodim za uredjivanje prednjih farova reko, red bi bio malo da se i stopkama pozabavim :)
 
Član
Ja bih ugradio SMD sijalice sa CANBUS sistemom bez greške na bordu, imaš ponudu na PIK-u pa pogledaj malo ;)

Aleee aleeeeeeeeee :123:
 
Član
Neznam samo znam da raja stavljaju u farove kao poziciju i pozadi za registraciju. ;)

Aleee aleeeeeeeee :icon_smile:
 
e ne znam fkt provjericu sutra kakvi su ne znam ni jesu li prejaki i zbog izgleda i zbog zakona ne znam mogu li me zahebavati ..
 
Član
Na zakon zaboravi ne moze te zezat sto imas jake pozicije :D

A bilo koje ove SMD sijelice imaju daleko veci vijek trajanja od obicne sijalice i obicne LED diode tako da se isplati iugradit :icon_smile:

Mozda tebi cak mogu i ove obicne SMD bez CANBUS trebas probat one su oko 15 KM par,mozda ti nece pravit nikakvu gresku ;)
 
Član
samo trebas viditi jel ti ubodna ili ona na okrecanje :cool: :cool:

Obrve ja nebi stavio :icon_smile:..A za xenone bi uzeo 6000k ali moze i 5000k proci :icon_smile: ;)
Sve u svemu dobra je fabija;)

evo kakve su ubodne SMD
LED%20W5W%20sijalica%2031541.jpg


a evo ove druge ;)

230035639_o.jpg


;)
 
E to drug, hvala :icon_smile: A vidjecu mislim trazim, one smd canbus posto ne znam hoce li moci obicne, pa za svaki slucaj nije velika razlika u cijeni koliko sam vidio ..

Trazio upravo u caraudio nemaju, a nema ni u autoshopu, a ne znam kakav je kvalitet onih preko pik.ba zna li neko slucajno ? A i inace koje su kvalitetnije, tj. da duze traju posto sam cuo da neke znaju zahebati pa riknu brzo :)
 
Član
blackh4t je napisao(la):
E to drug, hvala :icon_smile: A vidjecu mislim trazim, one smd canbus posto ne znam hoce li moci obicne, pa za svaki slucaj nije velika razlika u cijeni koliko sam vidio ..

Trazio upravo u caraudio nemaju, a nema ni u autoshopu, a ne znam kakav je kvalitet onih preko pik.ba zna li neko slucajno ? A i inace koje su kvalitetnije, tj. da duze traju posto sam cuo da neke znaju zahebati pa riknu brzo :)

Neznam sve ti je to skoro isto ;)
jbga te Can-bus su bolje i kvalitetnije ;)

Ma ja bih uzeo na piku nema veze i to su vecinom neke firme :icon_smile:
 
Ako ti bord izbacuje gresku na obicne onda ce ti trebati CAN BUS a imas ih na Pik-u, cijena koju vidis i te sijalice su ti sa garancijom ;) Do sad se nisu ni jedne pokvarile,provjereno ;)
Ako ti ne trebaju takve nego mogu i obicne LED onda uzmes SMD i miran si takodje,nikakvih problema sa njima, perhektno rade...
Isto tako i te za stopke sto trazis imas ove kao sa slike sto je neko vec postavio a imaju i takve SMD mislim da se mogu naruciti po zelji...Uglavnom kontaktiras i provjeris sve fino, ako nisi vec nasao na Pik-u, profil Diode ;)
 
Nasao sam na pik.u ali nisam znao jel ima razlike koji je proizvodjac posto sam cuo neki valjaju neki ne valjaju ali ok, uzecu ipak CAN BUS sto je sigurno, sigurno :) Da ne kupim smd obicne pa se zahebem :)

A za stopke moram jos skontati kako bi stajalo, pa ako je zadovoljavajuce i to kupiti :) al, prvo pozicije i registracije da oLEDim bijelom :)
 
Za ostale ko ima u ponudi ne znam, al za taj profil kako ti napisah znam pouzdano ;) I kao sto rekoh imas garanciju na njih a za sve detaljnije kontaktiras prodavaca :icon_smile:
 
Top