Fabia 1.9 TDi Elegance - Procjena

Fabia 1.9 TDi Elegance - Procjena

Član
Pružila mi se prilika da u firmi u kojoj radim uzmem fabiu pa me zanima koliko otprilike vrijedi. Pošto mi se fabia ne sviđa odma bi je prodao pa kupio nešto konkretnije :)
Znači auto je:

Fabia 1.9 TDi (sve crveno), 77 kw, COMBI, 2009 godina, prva registracija mart 2010
Elegance paket opreme
Aluminijske felge
Digitalna klima
Radio/cd
Farovi sa sočivima
itd. Znači najjači paket opreme...
Prešla do sada 90 000 km
Auto kupljeno u ASA-i i od prvog do zadnjeg dana tu servisirano. Svi servisi zavedeni u servisnu knjigu.

Znam da je plaćena 2010 godine oko 29.500KM

E sad mene će auto izać max 9.000KM al me zanima koliko bi mogao uzet za nju da vidim da li mi se isplati peglat s tim?
 
Član
Ako je jos registrovana mkara 3-4 mjeseca , valja odmah 10000KM ;)..Mada mozes ti traziti i 11400 :D
 
Član
ma vidi ako je jamis za fine pare mozes je obrnut mala kilometraza fino godiste realna procjena je 11.500 - 12500 al max 10.500 u kesu mozes dobiti ali zato uvijek mozes naci ove preprodavce brze ruke ev primjer kod mene prijatelj dao bmw 525tds 99' za 2 golfa 2 i 5500km a oba golfa prodao za po 2.500 tako da je sve moguce :D
 
Član
Ma ako ne mogu za nju uzet bar 11 000 ne bi je ni prodavao, ostavio bi je sebi... Vidim po piku za puno više para se prodaju lošija auta i sa više kilometara... Tako da bi bio baš budala da je dam za 10 000 pa kupim recimo golf 5 za 12 000 koji je prešao 200 000+...

Auto je servisirano na račun firme i nikad se nije žalilo, čak su se i sijalice mijenjale u asi... Od prvog do zadnjeg dana sipano castrol ulje i uvijek je servis urađen na 15 000 km... Jebiga iako mi se fabia ne sviđa najbolje je meni da ja to sebi ostavim :)
 
Super Moderator
za pare je ne mozes prodat skoro nikako, kamo li za 11000.. stavis je u oglas al prodaces je poslije par mjeseci kad spadne jos cijena
 
Administrator
Jos ako veliki servis nije urađen onda se ne isplati preprodavat. Isplati ti se ostaviti samo za sebe.
 
Top