ex Golf 4 1.9 Tdi Bhtuning - Audi A3

ex Golf 4 1.9 Tdi Bhtuning - Audi A3

oni su prodani, jer su stari sa zutim zmigavcima ... msl da bi najbolje dosli oni od 2003 sa bijelim zmigavcima ili one potpune crne
sta vi msl ?
 
Član
ma lijep golfic kosto ti rekose odradi lajsne u boju auta malo da se podmladi...a stopke su ti najbolje sa bijelim zmigavcem sa pacific modela a i ove tvoje ja bi folijom malo zatamnio gornji dio..:)
 
Član
Ne idu te stopke na fabricke branike, normalne felge, normalnu visinu itd itd.. Za normalno auto najbolje su neke org recimo sa highline modela i slicno. Poslije ces se pokajati sto si bacio pare na neke aftermarket i opet ces traziti orginal. I jos nesto, vecina ovih aftermarket stopki pogotovo kod nas, su nekvalitetne, nije to to

Bas tako sam nesto i mislio napisat, odličan komentar. Vise je vrsta tuninga, sredjivanje auta itd, imaš kombinaciju kvalitetnih dodataka pogrešno izkombinovanih, i istina je da je na tržištu dosta kiča i odvratnih štopki koje prave ruglo od auta a skupe su i nekvalitetne! Tu su i neke odličnog izgleda kvalitetne ali ne idu na stock golfove!
A što se tiče ovog golfa po mom mišljenju su najlepše te što su i bile,,, crne nikako na tu farbu auta
 
Nasao sam sada sa bijelim zmigavcima stopke od pacifik modela,probacemo pa vidit kako idu
Aa lajsne obavezno farbam
hvala!!
 
Član
prvo sebe gledaj znaci da se tebi svidja a nase je samo misljenje...ma lijepo je pogotovu ako je plastika isgrebana ali prvom prilikom kad ti dosadi uzmes foliju bruseni alumijum i odradis bude jos bolje..:)
 
Član
Skini to druze i nadji foliju bruseni aluminij ili neku piano black ,
Imam pedale za tebe , odnosno papucice ako si zainteresovan :cool:
 
Top