EVO PASSE MOG

EVO PASSE MOG

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo kao sto sam rekao tj. obecao davno :), evo slike od passata, moje nove pedaline;)
Svaki savjet vezan za sredjivanje ili tu ga tuning je dobro dosao, al nista ni napadno ni djidjansko, samo kultura..
[attachment=5892][attachment=5893][attachment=5894][attachment=5895][attachment=5897]
 
Član
17"ke ili 18"ke sa finim offsetom da popuni blatobrane
Spustit ga
Maska bez vw znaka


Valjal ova :) ?
 
Član
nermin je napisao(la):
17"ke ili 18"ke sa finim offsetom da popuni blatobrane
Spustit ga
Maska bez vw znaka


Valjal ova :) ?

Ma dobra nema sta, imaju jedne ferge, orginal vw, 18---1000 KM sa gumama... Pa moglo bi se poraditi na tome, bil mi te felge popunile blatobrade? Pojasni offset?!

A Nikola kao da mi cita misli, kontao sam ofarbati te lajsne, tj. mislio sam kupiti nove sa onim umetkom kroma... Pa sad neznam, koliko su para te lajsne, znaaaaaalllllllll ko???
 
Član
I lajsne i pragove;)
Imas na temi "Vasi bivsi auti" kako sam ja radio na svom starom...puno bolje izgleda
 
Član
aha, haj sad cu i to da pogledam i da snimim ideje i da copy/paste ;)
sad cu raditi i presvlake, vjerovatno u pazaricu jer vidim da ih svi gotive pa i ja cu...
 
Član
E dobar ti je Passat, od promijena, hmm... mozda te lajsne ofarbati u boju auta, tamna stakla, xenoni i felge od audia a8:D
 
Član
To je dzabe, ako su jos gume cemu stvarno jeftino! Pogotovo sto orginalne felge su prosle sve mrtve i zive Ateste da bi dobile garanciju uz auto...
Za offset pogledaj sliku, bice ti jasnije... trebalo bi te 18"ke da fino legnu, na kraju krajeva namontiraj pa vidi...
[attachment=5898]

Za lajsne kod limara odes da se ne zajebavas treba ih nulirat i lakirat...
Ja pragove nebi dirao, farbat ces ih svako malo od kamencica, jos ako stavis te 18ke tek onda nastaje frc-frc-time a blatarice nevolis? :)
I da xenone, sto kaze Sporting :)
 
Član
Aha, kontram sad za offset :) Takve sam i mislio traziti felge, al sta ti ja znam kako se to zove ;)
Nebi ga trebale te 18" "poderati" ??? Jer na golfu 4 sam stavio 15" i imao sam osjecaj da ga pravo ubijaju...
 
Član
hehehe poderati :) Pa u golfu mi se desilo da je dosao sa 14" (standard na 1.4 16V)... E onda sam stavio alu 15" i sve je pocelo lupkati, i nekako mi je bas izgledao da ga dere :)
 
Član
neznam, bar sam imao takav osjecaj da ga podera.. znaci nece naskoditi 18" da stavim? ove su vw - 9 krakova... a imaju i 16" nisu vw - sa gumama 800 KM... hmmmmmmmm?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top