EUPM vozaci oprez

EUPM vozaci oprez

Član
Mislim da svi znate koji su ovo, inace svakih mjesec dva vidimo EUPM auto zabijeno negdje sto je cisti dokaz divljanja njihovih. Prije nekih pola sata krecem sa semafora kod avaza (rotirajuceg) iz pravca ilidze i pored mene touareg stoji i obojica smo malo sa semafora krenuli sa malo vecim gasom nist posebno cim smo presli raskrsnicu ulijece mi u traku wtf.... znaci nicim izazvan mogao sam na trotoar pa svi znamo kako bi to zavrsilo vjerovatno il u banderi ili na krovu. Da li ste imali slicnih prilika i postoji li mogucnost ikako stati im u kraj???



Sry ak sam profulio topic ali ovo mi nije za off jer se ipak radi o autu i malo je falilo da se bas desi da je za ovog topica :icon_confused::icon_question:
 
Član
to je postala normala u gradu + ovi sa diplomatskim tablicama Jucer sam okreno glavu da ne gledam gledam runerku na drveniji - uletio je kroz masu na crveno sva sreca nikom nista nije bilo... necu da psujem...
 
Član
Tu se ne vidi traka a malo je zbunjujuce napravljena raskrsnica na krivini, nisi jedini kome se to desava na tom mestu... inace sarajevske kolovoze kao da su dizajnirali karikaturisti a ne saobracajni izenjeri.
A sto se tice vozaca medju nasim "cuvarima slobode", 80% njih divlja a ovih 20% ne zna da vozi.
 
Član
Oni su mi posebno privukli paznju jer neki dan na cvili uletio passat il audi nezz u ogradu EUPM auto i ond ce napisat izbjegavao pjesaka a nece napisat isao neprilagodjenom brzinom, i btw nije se ovo desilo na raskrsnici nego skoro pa tacno ispred avaza nehotice sam pogledao dole vidjela se traka a uostalom vidio je mene kuda idem znaci ako ne vidis liniju udari ovog sa strane :icon_confused:
 
EUPM, diplomatski kor, policija, vladina vozila, svi oni ponekad voze i ponašaju se kao da su ceste privatne, kao da je to Monza ili neka druga F1 staza... Jučer sam i ja imao scenu sa jednim Audijem 6, vladin, sa onim svjetlima, konjina siječe krivine na Karauli samo tako...

Bilo kako bilo, mislim da je svima već dosta tih idiota koji uzmu službena vozila i onda se ponašaju kao da su sami na putu... Vozači dostavnjaka isto ne zaostaju... Vozi natovarenog kombija i misli da je u Veyronu... :icon_mad: Pun mi je takvih...

Ne preostaje ništa nego otvoriti četvere oči, i normalno paziti maksimalno u vožnji...
 

MTR

Član
Upravo to Kapo , ovi dostavnjaci su mi na vrh k..... vise , lola gazi ko da je mu je zadnja dostava u zivotu , ja se ne sklanjam nikom boli me k* , pa ni muriji ne dam pardona , vracaju se iz patrole i voze autoputem 80 km/h i niko ih ne smije prec , ma boli me obidjem i jos raspucam .:D
 
MTR je napisao(la):
Upravo to Kapo , ovi dostavnjaci su mi na vrh k..... vise , lola gazi ko da je mu je zadnja dostava u zivotu , ja se ne sklanjam nikom boli me k* , pa ni muriji ne dam pardona , vracaju se iz patrole i voze autoputem 80 km/h i niko ih ne smije prec , ma boli me obidjem i jos raspucam .:D

Joj i ja mrzim ovo sa policijom, skoro na ormanici (put van naselja i po pravilu je 80 km/h ogranicenje) oni voze 50 km/h i iza njih ako nema jedno 15 vozila, niko ne smije obic, rodjak lijepo zmigavac i sve redom obidje i onda patrolu! A uvijek imaju obicaj tako voze na otvorenom ispod ogranicenja i onda vrebaju ko ce ih obici da seru!
 
Član
ja redovno j*em mater EUPM vozilima, zato jer se ponasaju prebahato na cesti..neki dan mi se neka kineskinja ubacila spustio prozor i rekao: Halo Jing Jang jesi normalna, pravo me fino pogledala :D
 
danas uvazena ekspedicija dosla kod Salcina u Crkvice(Zenica) na rucak i izlaze oni,kad ovi nasi murjaci stali sa Polom prvi i upalili rotaciju,a ovi tek izlaze,jedva hodaju punog stomaka i razglabaju,stoje,pricaju,kontam sto ce im rotacija,oni se zaj*aju ispred auta i smiju :icon_rolleyes:
al kad su sjeli u auta,opalise po gasu sa velikim dzipovima :icon_mad:

ja kretena majko moja...
 
Član
Da dodam ove iz security-ja ja sam konkretno imao situaciju sa vozilom za sto prevozi novac iz banaka strasno je kako se svi dosad navedeni ponasaju na cesti :icon_mad:
 

MTR

Član
evo juce me prelazi Alfa 159 sa onim blinkerima u maski , cija je , vlada ? ministarstvo ? Ajd ovi od SIPA , Mondeo , Passat , A6 , A8 , na to sam navikao , al ko su sad ovi sa Alfama ??????????
 
Član
Ma svuda je isto... U BG-u pre 15-ak dana je lola kod skupštine na raskrsnici izašao iz "Touarega", zaustavio čitavu kolonu i nabrojao čitavu familiju na prste policajcu koji pokušava da napravi red u saobraćaju. Gledao sam to sve sa dobre pozicije (prvi iza njega) i nisam mogao da verujem.:icon_cry:
 
Alfa Romeo...? Ma možda su sad počeli da talijane nabavljaju ovi naši VIP.

Ma jučer sam se ja nagledao tih vozača... Ali najsmiješnije je, ide lik sam, dakle vozač, prazan Audi i on upalio blinkere i dere ga po cesti... :icon_rolleyes:

Sjetite se samo gospodje ambasadorice Slovenije koja je nabelajila čovjeka u Sa, pijana k'o letva... Pa poslije ganjaj prava i pravdu... Razumijem ja, ovi diplomati imunitet treba da imaju, ali barem mogu i moraju da poštuju saobraćajne propise države u kojoj žive i rade, kao i svi mi...
 
mene su par puta securiti vozila bukvalno gurala odpozadi sa upaljenom rotacijom ili blicerima,nisu normalni,misle ako su securiti da smiju raditi sta hoce po cesti..ko da su privatne ceste,majku im njihovu.....
 
stavite sebi stroboskope ak ih smijem tak nazvat ( u maskama sto imaju blinkeri)...i samo gonite!! haha ljudi se sami smacinju sa ceste :lol:
 
Top