Etno selo, Bijeljina

Etno selo, Bijeljina

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Jucer s burazerom i nekim jos jaranima, isao malo u posjetu Bijeljini...na kraju smo svratili i Etno selo, koje se nalazi na izlazu iz Bijeljine prema Beogradu (znaci na suprotnu stranu od izlaza za Tuzlu)...Bio sam vec tamo jednom, ali slike su eto bile obicne, jer sam tad bio onaj najgori pocetnik sto postavi aparat na automatski mode i skljocne :). Jucer je tripod bio sa mnom, i naravno dosta bolje iskustvo nego prosli put ;). Nisam pretjerivao, ima samo 5 slika, ali ja mislim da je to dovoljno da se vide ljepote. Svaka cast vlasniku ovoga, prelijepo je uradio.

*Za one koji ne znaju, ovo selo je napravljeno tako da se neke ove kucice, i ove kule (hoteli) mogu iznajmiti ili uzeti sobe, a dole ima restoran sa izborom hrane ko u prici...prelijepo!

s105238423za2.jpg


s1052381787980em4.jpg


s105239423us1.jpg


s10523898eh4.jpg


s10523998bx2.jpg



*ove, i naravno ostale moje fotografije se mogu pogledati na mom blogu
 
Član
hehe, hvala onda jos jednom za extra komentare :)

Nikola je napisao(la):
blindery je napisao(la):
Isplati se otici u Bijeljinu

jasta vec isplati, ovo je prelijepo...da vidite samo kako su unutra kucice neke ispunjene originalnim stvarima, vodenice ko prave, bas voda tece i okrece mlin...prejaka stvar, lijepo izgleda stvarno
 
Član
Samo da dodam ko god dodje nece se pokajat ambijent je izvrstan hrana odlicna cijene prihvatljive na spratu hotela otvoreni bazen sauna masaze itd jednom reci FUULLGOTIVAAAA ko bude peolazio ovim dijelom drzave obavezno neka svrati ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top