ETKA, pomoc

ETKA, pomoc

Član
Ako ko moze pomoc, pisite ;)

Instalirao sam ETKA 7, al cim udjem u nju izbaci mi prozorcic sa porukom "Azuriranje podataka na nivou vaseg Etka sistema je zastareo.Molimo vas izvrsite azuriranje podataka na vasem Etka...."
Pokusavao izvrsit update al ne moze, imal mu lijeka... :D
 
Član
Kad si instalirao ETKU jesi li dobio jos koju ikonu na desktopu ili samo jednu za ETKU? Kod mene ima extra ikona za update(ETKA Online-update). Ni kod mene nemozes direktno updatovati preko ETKE bar ne moze prvi put. Kod mene je verzija 7.3 valjda bi trebalo biti isto.;)
 
Član
Merrro je napisao(la):
Kad si instalirao ETKU jesi li dobio jos koju ikonu na desktopu ili samo jednu za ETKU? Kod mene ima extra ikona za update(ETKA Online-update). Ni kod mene nemozes direktno updatovati preko ETKE bar ne moze prvi put. Kod mene je verzija 7.3 valjda bi trebalo biti isto.;)

Kad sam instalirao, samo sam dobio ikonu Etke, nisam dobio tu za update, pokusavao sam kad otvorim program al ne ide...
jel mogu na neki drugi nacin izvrsit update
 
Član
M.K. je napisao(la):
Merrro je napisao(la):
Kad si instalirao ETKU jesi li dobio jos koju ikonu na desktopu ili samo jednu za ETKU? Kod mene ima extra ikona za update(ETKA Online-update). Ni kod mene nemozes direktno updatovati preko ETKE bar ne moze prvi put. Kod mene je verzija 7.3 valjda bi trebalo biti isto.;)

Kad sam instalirao, samo sam dobio ikonu Etke, nisam dobio tu za update, pokusavao sam kad otvorim program al ne ide...
jel mogu na neki drugi nacin izvrsit update
Ne znam postoji li mogućnost da samo još instaliras taj dodatak za update ETKE. Ili pokusaj na ovom linku
http://www.dl4all.com/software/320337-etka-70-all-updates-2010.html
Ja mislim da ti je samo prvi update bitan poslije ide samo.;)
 
Član
M.K. je napisao(la):
A kako da skinem, nece, ponudi mi neke lokacije servera da izaberem i nista.... :(

googlaj malo, moras skinuti update da bi radila.

Evo ovo
http://newfiledownloads.com/saveas1.asp?PID=2aa05100-4de9-45e2-8777-5d4092c33d24&jstyle=5&lbd=1&ts=11/26/2011%2012:50:17%20PM&q=ETKA%207.0%20All%20Updates%20(2010)&cr=1
 
Član
Update možeš ručno skinuti sa neta ako nađeš i to svaki posebno ne samo zadnji, svaki update stavljaš zasebno u wv, audi,seat i škodu, kad skineš pokrenš etku pokreneš ažuriranje i kreneš sa instalcijom update koje si skino, za ww zadnji aktuelni ti je 8850 audi isto seat ti je 4130 škoda 4090.
 
Član
Ponovo problem :(
Skino sam update,evo link:
http://www.filestube.com/068a04d34d573e5903e9,g/Auto-parts-ETKA-7-0-All-Updates-2010.html

1,42 GB, kad sam raspakovao, dobio sam 5 foldera, za VW,Audi,Seat,Skodu i folder BagFix, al nigdje nema fajla za pokretanje instalacije, ne znam kako da izvrsim update.
Udjem u folder npr. VW, ima bruka fajlova, svaki fajl pokrece neku instalaciju,i trazi mi sifru, pokusavao da skinem sa neta,al skine mi i virus uz sifru pa ga antivirus odma izbrise.

Imal ko kakvu ideju, sta dalje, il prosto da odustanem.... :)
 
Član
to što si dobio složiš ovako u c/etka/data/vw/update tako i za ostale marke

Pokreneš etku i odma će ti javiti da imaju update i da instaliraš i to malo potraje...
 
Član
To sam pokusavao, prebacio sve fajlove po markama (VW,Audi...), otvorim Etku,pojavi se prozorcic sa porukom kako moram izvrsit update,al to je update direktno sa toga prozora,i nakon 5sec prijavi gresku,tj ponasa se isto kao i bez skinutog update-a
 
Član
gresku u povezivanju sa updata-om
Znaci to mi se desavalo i dok nisam bio skinuo update, otvorim prozor etke, na njemu ima ikona za update, pokusam tako al nece, kao greska u povezivanju, sad kad sam skinuo update, posto nema onog instalaciskog fajla isprebacujem fajlove onako kao sto si vec rekao,otvorim ponovo prozor,al ne pojavljuje se nista, odem ponovo na ikonu update on mi ponovo javlja gresku u povezivanju.
 
Top