Eliktricitet po autu

Eliktricitet po autu

Član
E i kod mene je to isto peckalo sve dok su mi bile one ispod nogu platnene one obicne skoro u svakom autu imaju patosice, e onda sam uzeo gumene i nikad vise me nije pecnulo.
 
Član
Jarane đe ću gumene ubacit,to ljeti kad užegne u Mostaru ukiseli se ona guma 16 mirisa ti ne moze pomoc u autu :D pokusacu nesto od ovih savjeta.Najlakse mi se najest bijelog luka :D
 
Član
Ta guma ti ne ide u auto nego vani na sasiju npr. Probijes rupicu ispod rezervne gume i trakicu gumenu i zaserafis kroz tu rupicu. Ali mora ti biti dugacka da tira cestu dole i to ti je to. Nema elektriciteta a moze vani kandisati koliko hoce :icon_smile:
 
Član
Pa napisao najjednostavnija i najlaksa rjesenja koja su primjenjena kod vecine ljudi u svjetu i jos uvjek ljudi postaju?!!WTF!
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
joj i mene to stalno udara majku mu,najgore je kad izadjem iz auta i hocu zatvorit,a znam da ce me udarit :lol:
al mene i na drugim autima to udari,da nije sta do nas :D

:lol::lol::lol::lol: E svaka ti cast, imas plus :lol::lol::lol:
 
Član
I kod mene se to isto desava!! neznam sta je razlog...

I kod mene se to isto desava!! neznam sta je razlog...
 
Član
al me drma struja svaki dan tako da sam se naviknuo , jos malo i mogao bih ladno i onu 22o v podnjeti...
al kad me drmne :icon_eek: veselo :lol:

i RJESENJE?:icon_confused:
 
Nista strasno samo da hoce da pecka dok vozimo da obratimo vise paznje na put i voznju.
U pitanju je staticki elektricitet hvala bogu danas smo svi naelektrisani sve oko nas zraci i emituje signale pa se tijelo covjeka naelektrise i mora nekako da se oslobodi a posto dobar dio vremena provodimo u autu zato na njima i opazimo oslobadjanje elektriciteta. Gumenu trakicu na kola da se dodiruje zemlje i nece biti problema
 
Član
RS TURBO je napisao(la):
Ta guma ti ne ide u auto nego vani na sasiju npr. Probijes rupicu ispod rezervne gume i trakicu gumenu i zaserafis kroz tu rupicu. Ali mora ti biti dugacka da tira cestu dole i to ti je to. Nema elektriciteta a moze vani kandisati koliko hoce :icon_smile:

kod mene tako nekad davno bilo..ovo je rjesenje..
 
Top