eeeh moj care..

eeeh moj care..

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
wtf,nije vvaljda da je neko ukrao cuku?

a joj koji shit,predlazem ti da obavijestis veterinarske stanice i odneses koju sliku u boji da imaju ako bi im slucajno dosao na pregled neki ili nesto
cipovan je...tako da, ako ga neko donese, moze se otkrit...
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
wtf,nije vvaljda da je neko ukrao cuku?

a joj koji shit,predlazem ti da obavijestis veterinarske stanice i odneses koju sliku u boji da imaju ako bi im slucajno dosao na pregled neki ili nesto

da lov, vec sam bila kod veterinara, posto je mali chipovan (a nije imao vise ps :) ) nadam se da ce tim putem se takodjer sta moci postici, on je rekao da ce objaviti svojim kolegama.
 
Član
rado bi pomogao da sam u tz,treba obilaziti parkice i djecu ispitati,ponijeti par slika i pitati jesu li vidjeli,onda mozda i polijepit postere sa brojem telefona i naravno napisati da se nagrada daje,drugacije se niko nece ni javiti.

nadam se da ces uskoro pronaci cukicu,a onda gps ogrlicu mu uzmi i rahat si dok je neko ne skine
 
Član
vec sam sve pokrenula lov.. deyo, faya i ja smo slavinovice uzduz i poprijeko procesljavali..
imam nade da ce se kuci vratiti
 
Član
ponovo se upregnite i tuzlu cijelu obidjite,parkove i sve to i djecu ispitajte ispred zgrada sto se igraju,oni sve znaju
 
Član
danas sam razgovarala sa odgovornim od Slon-Tv, dala sam im slike iducih dana ce biti i tu oglas objavljen...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top