Edo_16v?

Edo_16v?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Neko se pronasao citajuci moj post, a?

jbg, mozda si nekad slikao, postavljao, objasnjavao neke stvari. Trenutno slabe koristi od tebe izuzevsi, SPAM, UPIS itd. NHF, al malo se uozbiljite i sve ok, pa gdje god pogledam neko spama(opcenito), nekazem da nisam i ja nekad, al sigurno nenamjerno...
 
Član
vw_damir je napisao(la):
Neko se pronasao citajuci moj post, a?

jbg, mozda si nekad slikao, postavljao, objasnjavao neke stvari. Trenutno slabe koristi od tebe izuzevsi, SPAM, UPIS itd. NHF, al malo se uozbiljite i sve ok, pa gdje god pogledam neko spama(opcenito), nekazem da nisam i ja nekad, al sigurno nenamjerno...

vw_damir Online Clan *** Postova: 256
nisi vala puno:cool::123:
 
Član
IGY je napisao(la):
ja sam pratio sve to i imalo je smisla
te teme itekako pomazu ljudima, ali u zadnje vrijeme nema vise takvih tema ni postova
ovo je auto forum a najmanje ima diskusija na tu temu

sve je to super Igy ali ovde je vise pametologa i neke balavurdije nego raje koja nesto zna i koja bi mogla,i nemozes opstati od njih!

Pa jesmo se zajebavali,ali nije na tvoj racun,nego na racun svih spamera i nije nista iza ledja bilo jer sve sada mozes procitiati!
Sta se palis odmah,samo opusteno!
 
Član
edoze je napisao(la):
vw_damir je napisao(la):
Neko se pronasao citajuci moj post, a?

jbg, mozda si nekad slikao, postavljao, objasnjavao neke stvari. Trenutno slabe koristi od tebe izuzevsi, SPAM, UPIS itd. NHF, al malo se uozbiljite i sve ok, pa gdje god pogledam neko spama(opcenito), nekazem da nisam i ja nekad, al sigurno nenamjerno...

vw_damir Online Clan *** Postova: 256
nisi vala puno:cool::123:

S obzirom odkat pratim forum nije;):)

@trizex, OK ne zelim raspravu, ti svog posla ja svog ha ya;)
 

IGY

Član
evo znam da je zakljucano, hvala Bogu imam ova gay slova po mogu ostaviti post
uredu je sve, nije frka, samo mi je bilo beze sto se ja spominjem
a sad eto vam zadatak pa stizite, bte jebo postove bitne je druzba
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top