Ebay nejasnoce

Ebay nejasnoce

Imam par pitanja po kojem kurus se vrsi transfer novca iz km u usd? ja racunao po 1.52 pa mi dosta para fali na kartici :icon_rolleyes:

Imal kakva naplata po transakciji npr da uzmu fixno?


Refund koliko se ceka? na izvodu paypala vidim da je transfer presao na karticu jel on odma na njoj ili poslije dodje sa jednog refunda mi nedostaje 40 km onda se samo vratim na ono gore da je veci kurs pri naplati pa da odu te pare

Imal kakav izvjestaj da banka izda kao listing da se provjeri?

Beze nesto racunam i vidim nejasnoce pa da priupitam;)
 
BHT Ovisnik
najbolje da to provjeris na banci,da li uzimaju odmah ili kasnije po drugom tecaju,ja sam imao slucaj da sam kupio mobitel na ebay-u za 70-80$ i znam da poslije kupovine necu imati samo koju markicu,ja na banku za par dana kad ono imam novca,te kupio jos stogod na karticu,tamo vamo,dosao izvod s banke sve ured,nisam vele obracao paznju jer mi bude nekada po stranica ipo sa ebaya,kurs uvijek razlicit,nakon nekog vremena ja da natocim gorivo kad odbijena,rek nije moguce,opet provuce odbijena,ajd platim kešom,ja na bankomat kad ono minus,nista mi ne bi jasno,kad tek iduci izvod s banke onda mi skinuli...

a refund legne za 2-3 dana vec
 
Član
Pozz druze..ako imas internet bankarstvo imas sve mogucnosati provjere racuna i transakcija...ako nemas onda idi do banke neka ti oni to daju...,kada je refund u pitanju meni dodje na racun za par dana 2-3 dana..ja korisitim UniKredit banku..
 
Morat cu internet bankarstvo da aktiviram, a sto se tice refunda 13.11 sam prvi povrat dobio i nema mi na kartici ga ajd kontam otislo na nesto drugo danas drugi refund i ja odma minut poslije nesto porucio kad moze a znam da nije bilo para onda je vjerovatno ovaj prvi prosao pa mene to buni ja mislio da to bude iste sec da se odradi, pa ce drugi da bude 17.11 :icon_rolleyes:


Hvala na pomoci to je to onda
 
Top