DvD citac- problem !

DvD citac- problem !

Član
eh ovako... poceo me dvd citac u kompa da zajebava... npr. ubacim film (DVD) on ga ocita ali kad krenem da pustim on stopa i ide 3 sekunde filma pa 10 sekundi stopanja... jel ovo softverski ili hardverski problem... mene najvise buni to sto ocita i otvori sve ali kad krenem nesto da pustim ili da igricu instaliram on onda jede govna...
 
Član
Ma ko ce to znat slaba kvaliteta ili je unutra nesto otislo.
Meni nedavno pocelo stopat isto kao kod tebe, pa kasnije nece nikako dvd da ocita, a cd obicne sve normalno,.
I uzeo novu przilicu 40 km i sve 5 ;)
 

rs6

Član
izvadi laticu, otvori malo alkohola ( rakija ) na stapic za usi i ocisti laser...... barem ja tako radim, evo 8 godina i dan danas fercera ....
 
Član
rs6 je napisao(la):
izvadi laticu, otvori malo alkohola ( rakija ) na stapic za usi i ocisti laser...... barem ja tako radim, evo 8 godina i dan danas fercera ....

ok, probacu... ako ne htjedne onda kupiti drugi ;)
 
Član
sad sam ocistio laser sa alkoholom i nije pomoglo tako da cisto sumnjam da ce pomoci i cd za ciscenje przaca... ovih dana cu otici i kupiti drugi przac.. :)


hvala svima na pomoci ;);)
 
Član
Lasere i osjetljive stvari je puno bolje cistiti destilovanom vodom umjesto alkoholom, pogotovo ako se radi o after shave preparatima, a ako nije losa ni kombinacija medicinski alkohol+destilovana voda, da se razblazi taj alkohol jer je jak i moze u nekim slucajevima da izazove nagrizanje dijelova koji se ciste.
 
Član
Nije to do lasera,u te jeftine dvd uređaje idu motori bez ležajeva,tako da su kratkog vjeka istroše se
piksne od velikih brzina vrtenja,motor više ne može postići dovoljnu brzinu okretanja dvd-a pa dolazi
do problema
 
Top