Dva HID Kita.

Dva HID Kita.

E ovako koliko ja znam ne bi trbalo biti problema ali ipak da pitam za svaki slucaj. Imam Kit u kratkim svjetlima i sad me zanima da li bi bilo problema kada bi stavio jos jedan kit u duga? Pozdrav
 
Član
Nebi bilo problema. Samo zapitaj se da li ti to zaista treba.. Hoces xenone na dugim svjetlima jer dosta vremena vozis na otvorenoj cesti i koristis duga svjetla ili iz zajebancije, da mozes blicati po gradu itd..

Ako je ovaj prvi razlog onda ok ali ako je ovo drugo onda ti ne preporucujem to iz razloga sto kada blicnes sa njima neces dobiti max osvjetljenje jer se mora sijalica zagrijati 4-5 sekundi da bi pocela dobro svjetliti.. Usput i dosta cesce crkavaju balasti na dugim svjetlima jer ih maltletiras sa blicanjem ;)
 
Ma ok , za sve bi se koristili jer sada su duga totalno bez funkcije jer samo pola metra visocije u zrak bacaju od kratkog :) A uzimat cu samo digitalne balaste tako da to ne bi trebao biti problem? Pozdrav
 
Član
kod mene je u kratkom xenon a u dugom one plave halogenke...jbg cisto samo radi estetike da ne bude zuto... ako ces samo radi blicanja to je bacanje para jer neces dobiti zeljeni efekat tj nece se nista vidjeti jer xenon nece biti zagrijan...ako vozis puno po noci to je vec onda druga stvar...:D
 
mislim da bi tebi bolje rjesenje bilo prodati te postojece xenone i kupiti bixenon lece..... i dobices xenon kratko/dugo...
evo o cemu je rijec.....

http://www.bhtuning.com/ugradnja-bixenon-leca-na-fabricke-farove-t-44315.html
 
Top