duze verglanje sa KN filterom??

duze verglanje sa KN filterom??

Član
pozdrav,
veceras sam stavio KN filter i primjetio sam da ima problem sa paljenjem. Naime, sa standardnim filterom pali odmah na prvu, a kada stavim KN filter onda vergla jedno 2-3 sec..i kada upali sve je ok. da li je mozda neko imao slican problem i sta bi to moglo da bude? Hvala i pozz
 
Član
A kakav si filter stavio? pošto se sportski filteri proizvode u nekoliko verzija , ugradbeni (ugrađuju se u standardno kućište), tzv. gljive (sportski filteri za nadogradnju) i tzv. kitovi (najčešće kombinacija air boxa i filtera).

Kakav ti imaš?

A kakav si filter stavio? pošto se sportski filteri proizvode u nekoliko verzija , ugradbeni (ugrađuju se u standardno kućište), tzv. gljive (sportski filteri za nadogradnju) i tzv. kitovi (najčešće kombinacija air boxa i filtera).

Kakav ti imaš?
 
Član
onaj sto mijenja orginalni, izgleda isto i ide u vec postojecu kutiju.
Ovaj model
http://www.knfilters.com/search/product.aspx?prod=33-2865
 
Član
i kod mene je taj panel k&n jos ga nisam nikako cistio i nisam nikakvih problema imao.. Koje je auto u pitanju, motor?
 
Član
skoda octavia 1.9 TDI SM optimum chip...ne znam i meni pravo cudno..pogotovo sto sve savrseno radi kada upali
 
Član
Taj filter ti ima zračnu protočnost od 97-99%, što je dosta veće od normalnog zračnog filtera, mislim da ti motor dobiva više zraka nego što je dosada, a i sam znaš da je motor zračna pumpa, znači što bolja protočnost zraka, bolji odaziv gasa, veće jačina motora (KS), uz malo veću potrošnju naravno.
A što se tiče dužeg verglanja, postoji mogućnost da je samo zbog niskih temp. ovih dana pa se samo potrefilo s mijenjanjem filtera.:icon_confused:

Taj filter ti ima zračnu protočnost od 97-99%, što je dosta veće od normalnog zračnog filtera, mislim da ti motor dobiva više zraka nego što je dosada, a i sam znaš da je motor zračna pumpa, znači što bolja protočnost zraka, bolji odaziv gasa, veće jačina motora (KS), uz malo veću potrošnju naravno.
A što se tiče dužeg verglanja, postoji mogućnost da je samo zbog niskih temp. ovih dana pa se samo potrefilo s mijenjanjem filtera.:icon_confused:
 
Član
isto sam to pomislio, ali sto je najgore kada vratim stari filter, onda opet pali odmah....bas cudna situacija...
 
Član
sad neznam, posto imas chip, dali se mozda podesava i unos vazduha(smjesa) pa mozda ima i to veze..
 
Top