Duze sarafe za alu felge

Duze sarafe za alu felge

sUx

Član
imam ja org sarafe od distancera 2 cm ,dakle duzi su od obicnih ako te interesuje moram izmjeriti duzinu... korak navoja je 1.50 odgovara na vw nisma siguran sad koji je kod renaulta navoj ... imam 8 komada
 
Član
sUx je napisao(la):
imam ja org sarafe od distancera 2 cm ,dakle duzi su od obicnih ako te interesuje moram izmjeriti duzinu... korak navoja je 1.50 odgovara na vw nisma siguran sad koji je kod renaulta navoj ... imam 8 komada

Ne znam ni ja koji je navoj kod renaulta.
Meni drug treba 16 kom, ako jos neko bude nudio 8 kom dogovorit cemo se....
 
Član
_vwfan_ je napisao(la):
Ja imam 16 komada dužih originalnih VW šarafa, ne znam pašu li.

Ne znam ni ja da li pasu...
Javio mi se jos jedan clan foruma pa cekam da on izmjeri svoje, ako ne budu odgovarali javim ti se.....pozzzz
 
Član
Da li neko zna koliko cm je normalno da navoj izlazi (viri) kad se saraf stavi u alu felgu???
 
Član
min 1cm da viri kad ga gurnes kroz rupu na felgi sve preko ali ne previse je bolje. u sustini sve dok mozes 4-5 punih krugova obrnuti sa sarafom to je dobro ali opet vise je bolje ali ne previse da ti ne bi zapinjalo u dobosu ili u disku

i da korak navoja ti je 1.5 a glava sarafa 17mm
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
min 1cm da viri kad ga gurnes kroz rupu na felgi sve preko ali ne previse je bolje. u sustini sve dok mozes 4-5 punih krugova obrnuti sa sarafom to je dobro ali opet vise je bolje ali ne previse da ti ne bi zapinjalo u dobosu ili u disku

i da korak navoja ti je 1.5 a glava sarafa 17mm



OK hvala drug, kod mene su onda mozda i dosli duzi sarafi....
 
Top