Drama u Sarajevu - ASA izgubila licencu za VW, slijede otkazi!

Drama u Sarajevu - ASA izgubila licencu za VW, slijede otkazi!

Član
Nije svaki ovlasteni isti, npr u ze 80km punjenje klime a u lasvi 50, govorim za skodin.. mada ovaj iz lasve odavno ocekuje da sele negde u vitez... zao mi radnika jer ide se rezanju broja, opremljenijim, organizovanijim servisima da se sto vise izmuze
 
Legend
OggyBoy je napisao(la):
Lexillium je napisao(la):
----------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------
Aferim Liga administratoru svih administratora;)

Ozbiljno?:icon_evil:
De opet napiši, nisam pročitao taj post.:cool:
Iskreno, svi koji ne rade kako treba i treba da propadnu, žao mi samo ljudi koji tamo rade i hrane porodice tom platom.

Opomenut si radi rijecnika koji je neprikladan za forum, ugledaj se na kolegu OggyBoy koji je dako kritiku isto kao ti na kulturan nacin... ;)

Postoje pravila foruma i molio bi da ih svi procitaju kada pristupaju istom...
 
Član
Nista se tu puno nece promjeniti samo cemo mozda dobiti na ljubaznosti ja sam zadovoljan sa svojim ovlastenim ne znam kako je za honda ovlasteni.Mi smo u plusu sto ti radnici koji su radili u ovlastenom i imaju znanje kad otvore radnje i nama rade za manje pare.
Bas je ljepo u vitezu odes po salonima da vidis cjene dok tvoji vide sta ima u fisu a sve na jednom mjestu imas;)
 
Član
ima jos ovlastenih servira u bih nije asa jedini uvoznik ima i brcko gas , acs (auto centar skoljic) i sad neznam dali vise ali vjevoratno nesto neogovara stim sto su radili kao i ovi dole blizu mene izgubili licenzu za seata jer su ugradjivali fals dijelove a naplacivali kao orginal
 

MTR

Član
nesobrzi je napisao(la):
ima jos ovlastenih servira u bih nije asa jedini uvoznik ima i brcko gas , acs (auto centar skoljic) i sad neznam dali vise ali vjevoratno nesto neogovara stim sto su radili kao i ovi dole blizu mene izgubili licenzu za seata jer su ugradjivali fals dijelove a naplacivali kao orginal

ima ovlastenih servisa, ostace oni i dalje , samo ko ce izdrzat tempo koji nametne novi uvoznik ....... ovlasteni servisi i trgovci su bili distributeri za ASA Auto , jedini uvoznik je bila ASA , sad ce to biti neko drugi .
a rijetko ko gubi licencu tj ugovor o zastupanju na osnovu fals dijela , ugovor se gubi na osnovu finansijske reference , ne prodaje dovoljno auta , ne placa uvozniku na vrijeme , kasni sa povlacenjem auta sa lagera itd itd ....
 
Član
ja koliko sam cuo u vecini zemalja je porsche (ne proizvodjac auta, nego firma koja samo distribuira vozila) uvoznik vw koncerna, tako su odlucili i za bih i to je razlog sto asa gubi licencu, tj hjeli su ih kupiti, ali prevelika cifra bila...
 
Član
nesobrzi je napisao(la):
ima jos ovlastenih servira u bih nije asa jedini uvoznik ima i brcko gas , acs (auto centar skoljic) i sad neznam dali vise ali vjevoratno nesto neogovara stim sto su radili kao i ovi dole blizu mene izgubili licenzu za seata jer su ugradjivali fals dijelove a naplacivali kao orginal

brckogas reci da se salis ? govorimo o ovlastenim uvoznicima, ne o brcko gasu koji ode u njemacku i dovuce 2 golfa i prodaje ih ...
 
Član
Franki je napisao(la):
Po nekoj logici ovlasteni servis bi trebao biti jeftiniji od ostalih servisa, ili bar tu negdje...
Kako je ovo sve krenilo jos dugo ce biti vrijeme dvice.;)

Pojasni malo tu svoju logiku:lol::lol:
 
Ispade sad po prici da ti majstori iz ase sto su isli u njemacku na
specijalizaciju, nemaju pojma, e stvarno svasta da covjek cuje,,
evo navescu primjer druga koji je imao problem na audiju a4 2,5tdi 180ks,,
prvo paljenje lose bilo, izbacivalo auto dim verglalo malo duze,, obisao sve
garazne majstore po sarajevu, kopcali gledali bla bla, niko nista konkretno,
ode u asu ostavi 4 sata auto, vrati se plati 70km, u asi otkriju da je lose
uzubljen zubcasti bio,, poslije toga auto pali najnormalnije bez po muke,,
problem nas je standard, sto ne mogu svi prisustiti ovlasteni.
 
Član
Ispade sad po prici da ti majstori iz ase sto su isli u njemacku na
specijalizaciju, nemaju pojma, e stvarno svasta da covjek cuje,,
evo navescu primjer druga koji je imao problem na audiju a4 2,5tdi 180ks,,
prvo paljenje lose bilo, izbacivalo auto dim verglalo malo duze,, obisao sve
garazne majstore po sarajevu, kopcali gledali bla bla, niko nista konkretno,
ode u asu ostavi 4 sata auto, vrati se plati 70km, u asi otkriju da je lose
uzubljen zubcasti bio,, poslije toga auto pali najnormalnije bez po muke,,
problem nas je standard, sto ne mogu svi prisustiti ovlasteni.

posrecilo im se u vecini slucajeva pojma nemaju/monteri.

nesobrzi je napisao(la):
ima jos ovlastenih servira u bih nije asa jedini uvoznik ima i brcko gas , acs (auto centar skoljic) i sad neznam dali vise ali vjevoratno nesto neogovara stim sto su radili kao i ovi dole blizu mene izgubili licenzu za seata jer su ugradjivali fals dijelove a naplacivali kao orginal

brcko gas ne uvozi auta,ovlasteni servis jeste ali jedini uvoznik je asa a ostala mreza u Bih su saradnici od strane ASE Sarajevo a vjerujem da svabo nema pojma koje brcko gas,oni gledaju samo u asa doo itd.
 
Član
-Brcko Gas, neko spomenu-vec sam pisao u jednoj temi da ja idem u Brcko na servis (iz sarajeva), jer su me izlevatili u ASI, tako da iz prve ruke kazem NE LUPAJTE, to jeste dosta manji servis nego ASA ali su korektniji, veoma strucni, i odgovorni!
-Neko je spomenuo FORD...duzni su mojoj kompaniji trenutno negdje oko pola miliona, nikom nista ne placaju samo guraju vozila, sefovima guraju automobilcice i sitne novcanice za provizije, a ta vozila se kvare u PM, a cijene ZARA, u bilo koji servis ovlasteni van Sarajeva otidjite sa Fordom, oko 30% je manja cijena, licno se uvjerio, i tako jos opstaju.
-Na nasu radost ili zalost, iskocice brendovi iz Kine i ostali Azijati...

Zao mi je svih tih ljudi-radnika, u servisu i logistici, to su ljudi koji su posteno radili za platu i slusali sefove.
Razni sefovi i sefici, po tim ovlastenim, NEK IH STIGNE KLETVA ojadjenih kupaca i prevarenih musterija, i mene i mnogo nas.
I bilo je krajnje vrijeme da se napravi reda.
Od mene toliko!
 
Član
lemi2903 je napisao(la):
-Brcko Gas, neko spomenu-vec sam pisao u jednoj temi da ja idem u Brcko na servis (iz sarajeva), jer su me izlevatili u ASI, tako da iz prve ruke kazem NE LUPAJTE, to jeste dosta manji servis nego ASA ali su korektniji, veoma strucni, i odgovorni!
-Neko je spomenuo FORD...duzni su mojoj kompaniji trenutno negdje oko pola miliona, nikom nista ne placaju samo guraju vozila, sefovima guraju automobilcice i sitne novcanice za provizije, a ta vozila se kvare u PM, a cijene ZARA, u bilo koji servis ovlasteni van Sarajeva otidjite sa Fordom, oko 30% je manja cijena, licno se uvjerio, i tako jos opstaju.
-Na nasu radost ili zalost, iskocice brendovi iz Kine i ostali Azijati...

Zao mi je svih tih ljudi-radnika, u servisu i logistici, to su ljudi koji su posteno radili za platu i slusali sefove.
Razni sefovi i sefici, po tim ovlastenim, NEK IH STIGNE KLETVA ojadjenih kupaca i prevarenih musterija, i mene i mnogo nas.
I bilo je krajnje vrijeme da se napravi reda.
Od mene toliko!

Potpisujem ;)
 
Legend
lemi2903 je napisao(la):
-Brcko Gas, neko spomenu-vec sam pisao u jednoj temi da ja idem u Brcko na servis (iz sarajeva), jer su me izlevatili u ASI, tako da iz prve ruke kazem NE LUPAJTE, to jeste dosta manji servis nego ASA ali su korektniji, veoma strucni, i odgovorni!
-Neko je spomenuo FORD...duzni su mojoj kompaniji trenutno negdje oko pola miliona, nikom nista ne placaju samo guraju vozila, sefovima guraju automobilcice i sitne novcanice za provizije, a ta vozila se kvare u PM, a cijene ZARA, u bilo koji servis ovlasteni van Sarajeva otidjite sa Fordom, oko 30% je manja cijena, licno se uvjerio, i tako jos opstaju.
-Na nasu radost ili zalost, iskocice brendovi iz Kine i ostali Azijati...

Zao mi je svih tih ljudi-radnika, u servisu i logistici, to su ljudi koji su posteno radili za platu i slusali sefove.
Razni sefovi i sefici, po tim ovlastenim, NEK IH STIGNE KLETVA ojadjenih kupaca i prevarenih musterija, i mene i mnogo nas.
I bilo je krajnje vrijeme da se napravi reda.
Od mene toliko!


E ***** ga ja ako se Fordovi kvare, onaj jebeni Audax mislim da je najgora firma koja postoji, i oni zgazise kola, pa se one fiestice jadne drze. Obzirom da je i Audax u kurcu, oni rade servise odokativno, svakih 30tak hiljada, umedjuvremenu sami dosipaju ulje i slicno.
 
Top