Dragon Garage : YouTube kanal o autima

Dragon Garage : YouTube kanal o autima

MOSTAR STREET RACE Part. 2
U drugom dijelu sam ja mislim uspio da snimim skoro sva vozila iz raznih kategorija, bilo to trkanje, dB drag ili Styling. Ako sam koga fulio neka ne zamjeri. :D
Slijedeci je video onaj udarni a to je TRKE! :D
Uzivajte.
 
I treci dio je tu, nazalost opet moram spomenuti kisu koja nas je sve bas zeznula. Snimio sam stvarno koliko sam mogao, zao mi je sto nisam sve pokrio ali nazalost to su stvari koje se jednostavno ne mogu planirati.
Uzivajte!
 
Član
I ja sam ga jucer vozao, po meni jako tih motor, lijepo ide za svoju snagu, upravljiv je fino, mogla je biti malo manja rucica mjenjaca i taj naslonjac veci ili blizi.. i naravno sto sam im i ja naveo jucer, nebi nikad kupio ovakav tip vozila, a da je samo prednji pogon

Poslano sa mog SM-A300FU koristeći Tapatalk
 
Meni je recimo izolacija najveca fula. I to takodje sto nije svaki AWD mada to bi ga onda dodatno otezalo za taj slabiji motor.
 
U periodu kada su se odrzavale Brdske trke u I. Sarajevu ja sam bio na Street Race-u u Mostaru pa nisam mogao sve da snimim :D U susret mi je izasao prijatelj (BOKI) i snimio jedan kratki klip sa ovog eventa.
Uzivajte!
 
Malo relaksacije poslije napordnog dana. Moj izbor je lagana voznja do Trebevica i upsut malo da se udahne svjezeg zraka :D
Voznja je trajala 14 minuta a Start je bio sa Mosta Suade Dilberovic.
Saljite mi vase snimke sa neke destinacije na koju vi cesto idete da se opustite.
 
17.07.2016. godine odrzan je prvi skup ljubitelja automobila u Kaknju.
Iako je vrijeme bilo na pocetku jako lose i kisica je propadala, to nije sprijecilo raju da dodju i da se malo okupe i druze.
Ja jos samo sto zelim da dodam i da apelujem i buduce organizatore slicinih manifestacija je da alkohol nema nikakve veze sa ovim tipom eventa i da bi ja licno zabranio bilo kakvu prodaju i unosenje istog. Znamo sta sve izadje na kraju od par piva posebno kad je tu parking ili ravna ulica gdje se svakakve gluposti mogu raditi i ugrozavati kako tudja auta tako i sami posjetioci.
Ja sam opet pokusao da snimim sva vozila, nebitno da li je neko bio tuniran ili ne.
Nadam se da vam se svidja i ako vam nije tesko podjelite video, lajkajte i preplatite se na moj kanal za jos zanimljivog i uzubdljivog sadrzaja.
 
Joj nema 10% normalnih..
Onaj M bmw ako je uopste M upropasten.. prednja maska se bas uklopila sa ostatkom auta :D hahah fuj
Onda onaj dvicak sto si snimio sa zutim felgama jao.. hahah
I od Bilya one se felge nikako ne uklapaju koja je ono boja pokusaj zute ..
 
Top