Dobre vijesti, dyno valjci uskoro u sarajevu

Dobre vijesti, dyno valjci uskoro u sarajevu

BHT Ovisnik
Nemam šta zvati, fino sam kulturno pitao i njega, a evo i ovdje me zanima kakva je to druga verzija priče,jer ja znam samo jednu, sto mogu i potvrditi slikama poruka jos od prije 3 godine, ne krijem niti bježim od ičega.
 
druze ja sam dosad uradio par auta kod njega i zadovoljan sam i uradicu opet ako promijenim
posalji mi slike tih poruka na PP da vidim :D
 
Ja sam razmisljao o remapu, motor 1.6 e-HDI ali sam odustao zbog vec pomenute antituning zastite i primoranosti da se vadi i drka po ECU....elem kontaktirao sam Simanica i rekao da nije problem nikakav jer je u mom autu navodno EDC17C010 ECU....
Eh pa nije kod mene taj ECU nego Siemens SID807....

Svakako sam odustao...jer je kubikaza motora pomalena i ne zelim ga opterecavat vise nego je vec fabrika...112KS i 270Nm koliko toliko ok...jest da bih bio zadovoljniji sa zivljim autom ali koliko bi to sve podnijeli dijelovi a valja i prodat nekad auto....ko ce danas cipovanog francuza kupit? :)
 
ja nisam siguran, posto sam se naslusao i nacitao svakakvih horora sa DV6 motorima oko karbonizacije ulja, crkavanja turbine itd. itd.
Ja bi uradio da imam viska 1000KM, ali posto nemam necu :D
 
Član
ja nisam siguran, posto sam se naslusao i nacitao svakakvih horora sa DV6 motorima oko karbonizacije ulja, crkavanja turbine itd. itd.
Ja bi uradio da imam viska 1000KM, ali posto nemam necu :D

To je problem zbog longlife ulja..skini nekad karter, ocisti sitku, sitkicu u dovodu ulja za turbo izbaci skroz, i ulje mijenjaj na max 15k i nemas problema.
 
Član
Neno Simanic je jako korektan momak, vozim godinu dana na njegovoj mapi i nisam imao nikakvih problema. Prijatelj isto tako. Sto se mene tice sve pohvale i preporuke ima.
 
Član
Ilidza, gdje je nekad bio servis Lada, iza Bihamka

Ne poznajem ljude lično, znam da tamo radi Nidal, ali uz svo dužno poštovanje ali nisu oni ni blizu Simanića (Simanić je institucija) ljudi imaju svojih 10 mehaničara, dizalica isto toliko, svoj servis, prodavnicu autodijelova, posluju skoro 20 godina, tako da je bespredmetno dalje porediti ljude.
Imao sam problem sa DPF deletom na BMW-u (kupljen takav) Simanić mi je riješio problem za 20 minuta ;)
 

DSA

Član
Krenulo mjerenje u Cartech..akcijska cijena 2.5 eura iliti 5 KM za 2wd

933b119c70564c8ee6658706b9532295.jpg


e45ee409f7439d50e702bd1a2c02971b.jpg


d6a492ea53e016769f86116fc0e668c4.jpg


1ceafefe16ddb6c14ce7d35213dc55d5.jpg
83ef0982770c8a6314fbedb4152cf7b2.jpg
 
Top