Dobar program za rendanje

Dobar program za rendanje

Vozdra raja zna li neko neki free program za rendanje 3D modela ?
Ali da nije fuš , koji god sam skidao bio je demo i nisam mogao dobiti ono što sam htio :)

Nadam se da nisam fulao pdf :icon_smile:
 
Eh sve sam nasao i prilikom ubacivanja materijala mi je izbacivao neke greske i hajd to pokusam popraviti savjetima s nekih stranih foruma, i sad ne mogu da otvorim , otvori mi i zatvori odmah , nakon par sekundi.
Pokusao sam , s repairom pa sa reinstalacijom , međutim bez rezultata, zna li neko u cemu moze biti problem ? :)
 
Član
Nisam nikad imao takvih problema, probaj da deinstaliras, pobrises iz registry sve vezano i za SketchUp i V-Ray i ponovo instaliras.
 
jusuf je napisao(la):
Nisam nikad imao takvih problema, probaj da deinstaliras, pobrises iz registry sve vezano i za SketchUp i V-Ray i ponovo instaliras.

Sve to uradio , i opet isti problem , medjutim, kad obrisem v-ray sketchup mi radi sasvim normalno, cim ga opet instaliram opet isti problem. Moze li biti problem u verziji v-raya ona je 1.49 , i ne gdje sam procitao da moze i zbog nje biti a ne mogu da nadjem nigdje drugu verziju da skinem :)
 
Član
mozel' ovo il treba sitnije?? :icon_biggrin:

9344.jpg
 
Član
Ja imam 1.49.01 i sasvim normalno radi.
Ne znam stvarno u cemu bi mogao da bude problem, koji OS koristis?
 
jusuf je napisao(la):
Ja imam 1.49.01 i sasvim normalno radi.
Ne znam stvarno u cemu bi mogao da bude problem, koji OS koristis?

Win 7 , 64bit , ne znam fakat ni ja u cemu je problem , imam SU 7 i 8 probavao sam na oba i na oba je isti problem :icon_smile:
 
Top