Djeca dželati po Sarajevu

Djeca dželati po Sarajevu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ma ovo su vec na pocetku djeca bez morala, bez pravih roditelja da im kazu sta je dobro a sta lose. Vjerovatno roditelji puno rade ili su razvedeni i uopce ne mare za svoju djecu.
Freek, mozda su ta djeca upravo takvo nesto prozivljavala pa su ovakva vec "ispala", ne treba djecu tuci, to je po meni pogresno, pogotovo djecu u razvoju jer to su mozgovi koji se tek pune, djeci treba dati savjet i primjer, normalno treba ih i kazniti ali na primjeran i blazi nacin.
 
Član
TuLe je napisao(la):
nije metak skup... a bez budala se moze...

0,65KM na crno trzistu po 0,50KM

stvarno ovo je fuj treba ih malo torturisati i napraviti zivotnu traumu na njima, da se to sasjece u korjenu...:icon_evil:
 
Početnik
Slomiti im na svakom prstu zglob po zglob :icon_evil:, pa prst po prst :icon_evil: i onda obje ruke u laktovima :icon_evil:...kad izadju sa traumatologije to im vise nebi palo na pamet, sto kaze Bekir sasjeci u korijenu :icon_evil::icon_evil::icon_evil:...a starce im baciti u bunar, djeca su direktna slika njihovog odgoja..gamad..:icon_evil::icon_evil: nasli na macicima da se izivljavaju..treba im dati tigrovo mladunce, da vide sta je prava maca..:icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted:
 
Član
ja ne znam sta je toj djeci jebote...ja upamtio ovu djecu u mahali, uvijek se, od prije skole, igrala s kerovima i mackama, ni jedan nije pipno ni jednom macku il kera...a to je ba do roditelja, ne brinu se puno za djecu...vec treba neko od starijih da se nadje u ulozi roditelja i isamara ga momacki, pa da vidimo ocel onda...
 
Član
BLACK KNIGHT je napisao(la):
Slomiti im na svakom prstu zglob po zglob :icon_evil:, pa prst po prst :icon_evil: i onda obje ruke u laktovima :icon_evil:...kad izadju sa traumatologije to im vise nebi palo na pamet, sto kaze Bekir sasjeci u korijenu :icon_evil::icon_evil::icon_evil:...a starce im baciti u bunar, djeca su direktna slika njihovog odgoja..gamad..:icon_evil::icon_evil: nasli na macicima da se izivljavaju..treba im dati tigrovo mladunce, da vide sta je prava maca....:icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted:

Joj ova ti je dobra :):lol::lol::lol:
 
Član
treba ih poslati onom friclu na vaspitanje... ili im dati tigra pa nek njega gadjaju.... :) .)
 
hahaha ljudi morate biti svjesni da su to bjelave najzanimljivije naselje u sarajevu poslije bistrika, znam iso sam u skolu gore :D slazem se sa svim do sada navedenim metodama mucenja ove male djece :D i da dodam imam ja jednog poznanika koji uzme macku popenje se na neboder i baci je sa nebodera :lol: jbg ima nas svakakvih :lol:
 
Član
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
hahaha ljudi morate biti svjesni da su to bjelave najzanimljivije naselje u sarajevu poslije bistrika, znam iso sam u skolu gore :D slazem se sa svim do sada navedenim metodama mucenja ove male djece :D i da dodam imam ja jednog poznanika koji uzme macku popenje se na neboder i baci je sa nebodera :lol: jbg ima nas svakakvih :lol:

Dok si ti toliko smajlija stavio i ti si isti, ili bar ništa ne radiš protiv takvih likova...
 
bolessno ljudi,
volim zivotinje,pa ovo neodobravam
ali muciti djecu,radi macki??????
dali se time ne spustate na njihov nivo???
 
Član
roditelji i ništa više..sjećam se možda 97 ili 98 na otoci prolazim kroz park i onako iz daleka gledam kakose nekim klinci igraju sa nekim psićem,međutim kad sam se približio vidim da jedan drži cukicu za glavu dok mu drugi čupa rep...nisam mogao da vjerujem pogotovu što njihove mame stoje neki 2-3 metra dalje i komentarišu :"vidi mog budućeg doktora".. i šta očekivati od te djece kad dodju u godine?

P.S. da napomene nisu uspjeli u svojoj namjeri zahvaljujući mojoj brzoj intervenciji
 
Bojan je napisao(la):
Dok si ti toliko smajlija stavio i ti si isti, ili bar ništa ne radiš protiv takvih likova...

da radim, ne radim al isti nisam, macke i ne volim previse al i to su ziva bica ko i svi mi tako da to ne odobravam....a ti kao radis nesto protiv neceg haj majke ti idi vidi imal me u wc-u pa mi javi...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top