Divljanje na relaciji Ilidža – Blažuj (240+ km/h)

Divljanje na relaciji Ilidža – Blažuj (240+ km/h)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
Ihhhh kad se sjetim kako je nekad bilo svakodnevno ovakvih nekoliko tema gdje se prepoucavalo, sad nije ni jedna u mjesecu, al bolje ista nego nista :D
 
Član
Joj al kenjate i povlacite nekeformule fizike i sta bi bilo kad bi bilo, to sto je Veko snimao da bi se qrcio po FB i da vlaze klinke je njegov problem i ocigledno ga i ne dotie ova situacija ni najmanje (PO MENI I NAJ PONASANJE) decko radi sta mu se radi i svima super.
A i taj Kenan sto je vozio je ocigledno halalio kaznu, momku se vozilo jbg bilo sta bilo i sta sad.
Ali eto sada se po internetu naslo milion strucnjaka i eksperta sigurne (a i brze) voznje pa sada naglabaju kako je u 0:45 sekundi njegov potez na cesti mogao izazvati ovo ili ono.
Svi znamo da SVI mi krsimo ogranicenja i vozimo brzo i to ko kaze da ne radi 100% LAZE!!!!
 
Poredis autoput sa gradom,svaka cast nema sta ;).Ja bi prvi vozio i 400 da moze,al ne moze.Autoput sluzi za visoke brzine,nema pjesaka a ni auta.Iz prilozenog videa se vidi da je prazan.
 
Član
@-iEx- pajdo to sto ti postavljas je jednako onim klincima kada postave snimke GTR-a kako je trka sa svim I svacim u temi o test rezultatima Reno Clija 1.5dCi
 
Član
Ja vozim svaki dan i više od ovoga i još nikog ubio nisam.

Sent from my HTC Desire HD A9191 using Tapatalk 2
 
Član
U pravu si, nema nista lose sto je covjek vozio 240km/h na putu gdje je ogranicenjem brzine 80km/h
 
Član
Jos vazi ponuda...dvoje cevape,gajba pive i placam kaznu da momak sa turbakom nanese auto max brzinom i da okaci klip ovdije..Nije on pravio auto da bi mu mogla populacija njegovih godina sa 3x puta neispravnijim autom da pametuje radi kratkotrajnog ubrzavanja kad oni prestizu traktore na punoj liniji nadomak krivina...Nema sta,pokazite diplome sa Harvarda da potvrdite toliku pamet koju nosate jer vecina glava ovdije nije za dvi noge
 
Član
Jok ne provociram samo se zajebavam :)
Nemam ja veze s ovim
Izvinjavam se ako sam nekog uvrijedio
 
Član
Ljudi moji, svaki dan se buraz i ja se vraćamo sa posla autoputem, iz zajebancije nekad dignem auto na 220 - 240 km/h (ograničenje 100), jedino što osjećam je koliko je udoban i stabilan i malo više buke od strujanje vazduha.
Jos vazi ponuda...dvoje cevape,gajba pive i placam kaznu da momak sa turbakom nanese auto max brzinom i da okaci klip ovdije..Nije on pravio auto da bi mu mogla populacija njegovih godina sa 3x puta neispravnijim autom da pametuje radi kratkotrajnog ubrzavanja kad oni prestizu traktore na punoj liniji nadomak krivina...Nema sta,pokazite diplome sa Harvarda da potvrdite toliku pamet koju nosate jer vecina glava ovdije nije za dvi noge
O'š platiti i meni da i ja malo dignem snagu da vidim koliko može?:D
Imam samo mali problem, sat mi ide do 240 km/h, a kazaljka ga i sad prelazi, tako da nemam pojma koliko idem.:(
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top