Diode za instrument tablu

Diode za instrument tablu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
IGY je napisao(la):
stavis neonku gore i dobijes ovo
znaci isti ti je princip i za tablu u kecu, uradio sam ih do sad milion :cool:

http://www.bhtuning.com/promjena-osvjetljenja-u-km-h-satu-t-35734.html

e ako im jedno 5x nisam u ovom postu rekao da pogledaju to ali djaba :cool::cool:
 
e ljudi pomagajte,kako da skinem KAZALJKE sa obrtometra ili brzinometra na golfu mk1...xocu da stawim bele cajgere
 

IGY

Član
radije provuci kazaljke kroz rupice na cajgeru nego da ih skidas
ako vec do sad nisi, jer ih nikad neces nastimati da ti pokazuje kasnije tacno koliko ide km/h
 
IGY je napisao(la):
radije provuci kazaljke kroz rupice na cajgeru nego da ih skidas
ako vec do sad nisi, jer ih nikad neces nastimati da ti pokazuje kasnije tacno koliko ide km/h

moze ih nastimati lako, namontira sat bez stakla naprijed, polako pored skenterije neka kruzi i stima kazaljku na onaj mjerac brzine :lol::lol::lol:
 
Gde da nadjem bele cajgere za golfa mk1 cabrio,nasao sam ali kad se istampa kriwi su...treba mi sa obrtajima...ako neko ima nek postawi ili neka mi posalje na mail nemac1990@yahoo.com
 
Član
zen3dom je napisao(la):
zato sto je dioda usmjerena ka gore, tj udara u plastiku i ne rasprsuje svijetlost kako treba. Nije lose staviti malo folije ra se svijetlost reflektuje od nju ili ofarbati u chrom onu unutrasnjost, bas iz tog razloga je bolje s neonkom odraditi ili modifikovati pa diode pricvrstiti na drugo mjesto.
Evo kako to kod mene izgleda sa samo dvije diode pravilno usmjerene

image003ly.jpg
imal gdje gotov ovakav cajger u bijeloj boji
imal igdje na forumu postavljen
 
ne vjerujem da ima ovakav cajger igdje, ja sam ga licno radio, ako hoces mogu ti poslati u orginalnoj velicini u crd formatu (corel draw).
Ako hoces javi se na PM, da mi tema ne "utekne" :lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top