Dijelovi Golf mk2

Dijelovi Golf mk2

Član
Prodajem dijelove za golf mk2 .. Duboki branici originalni, prednji sa gti lipom, i zutim origi maglenkama, gti lajsne (desna strana), desni zadnji gti rub, crne hella stopke, crni hella prednji zmigavci, gepek sa zelenom sajbom i gti spojlerom, ima jos nekih dijelova, moram pregledati .. Znaci auto je zapaljeno, ovi dijelovi su ostali citavi, moram pregledati jos pa cu dopisati ... Evo neke slike dok je jos bio citav, znaci ovi dijelovi koje sam nabrojao su ostali kao na slikama ..
332t75t.jpg

2yo5nao.jpg
 
Član
250 KM oba, sa nosacima, prednji sa maglenkama, zmigavcima i gti lipom ...

n15unm.jpg

50jtyh.jpg

mme6me.jpg

r0ow3c.jpg


Felge su takodje ostale citave brock b5 8x14, sa 3 nove gume 185/55 14 , jedna je izgorila .. Desna vrata su kao nova, zadnja bocna zelena stakla, sjedista takodje nisu dohvacena, samo su uzasno prljava, fire and ice, sa 3 tapacirunga, vozacev je malo izgorio, bice sutra slike dok ih operem detaljno, imaju i fk gewinde ...
 
Član
Lijev elektricni podizac?..ili oba..?.i ova naljepnica na pepeljari?..

moze i u privatno da se dogovorimo kako,sta ;)
 
Član
@Skrabo otisli podizaci, ako mislis na wob amblem i oni su otisli :D

@sub3r zapalili ga, sjedista moram ocistiti, oko 100 KM, sa tapacirunzima, vozacev tapacirung je malo izgorio :D
 
Član
koliko para zadnji duboki branik i može slika sadašnjeg stanja..p.s žao mi je golfa :icon_cry:
 
Top