digitalni sat mk2

digitalni sat mk2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
prijatelj mi ima golfa 2 1.6 dizela, i sad je nabavio digitalni sat od golfa gti-a. moze li se to ugraditi na njega, sta treba prepraviti i hoce li sve da fercera kako treba. ako neko mooze da mi to malo objasni bio bih jako zahvalan... :icon_smile:
 
Član
:icon_question::icon_question::icon_question::icon_question::icon_question::icon_question::icon_question:
 
Član
je l znas sta treba prepraviti, da mi to ukratko napises ovde. je l bas nemoguce spojiti i obrtaje da rade:icon_question::icon_question:
 
Član
salegsi je napisao(la):
je l znas sta treba prepraviti, da mi to ukratko napises ovde. je l bas nemoguce spojiti i obrtaje da rade:icon_question::icon_question:

ne mogu se spojiti obrtaji,da bi ga spojio moras imati i orgi dzek od tog sata,jer komplikovanije je bez utikaca ,onda bi morao ganjati i lemiti zice,treba ti i el. pinjon,ako nemas orginalni,pase ti pinjon i od golfa 3.Znaci ako ti to uradi ko zna,sve ce raditi osim obrtaja.

ako nemas dzeka i instalacije za taj sat,precesljaj malo forum cini mi se da je neko vec prodavao instalaciju za taj sat,olaksat ce ti posao 70%
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top