Deset najružnijih auta na svijetu

Deset najružnijih auta na svijetu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Mogu reci da je lista dosta bezveze i da realno ima puno ruznijih auta od ovih prikazanih,fiat multipla i ford ka su mi jedni od najruznijih,mogu jos neke uvrstiti al mozak zablokiro
 
Početnik
ma... nesto sve gledam ovu temu i stalno joj se vracam... neki od automobila koji su navedeni kao najruzniji su meni bas simpa i ja bih ih rado imala... npr. micra, multipla (ona stara)... kako su ukusi razliciti... svaki dan gledam neka auta i svaki dan imam situaciju u kojoj se meni nesto svidja, a mom sugovorniku ne, ili obratno... bespredmetno je diskutirati o ukusima i onome sta je kome lijepo ili ruzno... da, moguce je da veliki broj ljudi preferira (ili ne) neko odredjeno vozilo... takodjer, vidljivo je na ovom forumu da veliki broj preferira tacno odredjen stil uredjenja ili dorade vozila... gledajuci to s te strane, covjek se zamisli i upita se sta bi se desilo kad bi se nekom "statusnom simbolu" na forumu reklo: cuj, tvoj automobil je tako ruzan, da bi mene bilo sramota da me neko vidi da sjedim u njemu!

zaista smo mi ljudi cudna bica... moram priznati da su mi vasi komentari fantasticni, odusevljavam se razlicitostima medju vama (nama) i svakodnevno otkrivam nesto novo o sebi, citajuci vas! hvala vam!
 
Početnik
bilosto je napisao(la):
ma... nesto sve gledam ovu temu i stalno joj se vracam... neki od automobila koji su navedeni kao najruzniji su meni bas simpa i ja bih ih rado imala... npr. micra, multipla (ona stara)... kako su ukusi razliciti... svaki dan gledam neka auta i svaki dan imam situaciju u kojoj se meni nesto svidja, a mom sugovorniku ne, ili obratno... bespredmetno je diskutirati o ukusima i onome sta je kome lijepo ili ruzno... da, moguce je da veliki broj ljudi preferira (ili ne) neko odredjeno vozilo... takodjer, vidljivo je na ovom forumu da veliki broj preferira tacno odredjen stil uredjenja ili dorade vozila... gledajuci to s te strane, covjek se zamisli i upita se sta bi se desilo kad bi se nekom "statusnom simbolu" na forumu reklo: cuj, tvoj automobil je tako ruzan, da bi mene bilo sramota da me neko vidi da sjedim u njemu!

zaista smo mi ljudi cudna bica... moram priznati da su mi vasi komentari fantasticni, odusevljavam se razlicitostima medju vama (nama) i svakodnevno otkrivam nesto novo o sebi, citajuci vas! hvala vam!

zene i njihov ukus za aute,

iz licnog iskustva mogu reci da bi situacija bila drugacija da su se zene pitale


neki od najruznijih bi bili medju "najsladjim"

recimo

Micra

PT Cruiser

KA

a da ne pricamo o tome koliko je vazna boja auta :icon_smile::icon_smile:
 
muha je napisao(la):
bilosto je napisao(la):
ma... nesto sve gledam ovu temu i stalno joj se vracam... neki od automobila koji su navedeni kao najruzniji su meni bas simpa i ja bih ih rado imala... npr. micra, multipla (ona stara)... kako su ukusi razliciti... svaki dan gledam neka auta i svaki dan imam situaciju u kojoj se meni nesto svidja, a mom sugovorniku ne, ili obratno... bespredmetno je diskutirati o ukusima i onome sta je kome lijepo ili ruzno... da, moguce je da veliki broj ljudi preferira (ili ne) neko odredjeno vozilo... takodjer, vidljivo je na ovom forumu da veliki broj preferira tacno odredjen stil uredjenja ili dorade vozila... gledajuci to s te strane, covjek se zamisli i upita se sta bi se desilo kad bi se nekom "statusnom simbolu" na forumu reklo: cuj, tvoj automobil je tako ruzan, da bi mene bilo sramota da me neko vidi da sjedim u njemu!

zaista smo mi ljudi cudna bica... moram priznati da su mi vasi komentari fantasticni, odusevljavam se razlicitostima medju vama (nama) i svakodnevno otkrivam nesto novo o sebi, citajuci vas! hvala vam!

zene i njihov ukus za aute,

iz licnog iskustva mogu reci da bi situacija bila drugacija da su se zene pitale


neki od najruznijih bi bili medju "najsladjim"

recimo

Micra

PT Cruiser

KA

a da ne pricamo o tome koliko je vazna boja auta :icon_smile::icon_smile:

Ne bi svima, meni su recimo ti "autici" i njima slicni fuj fuj fuj:D
 
Član
kakvog sam ja ford KA crnog vidio ovdje u travniku,zapravo na plavoj vodi bio parkiran blizu moje kuce..crn a felge ja mislim 17-ke ako nisu i vece siroke ja mislim 225il 215 mozda cak i sire..ovi obicni jesu preruzni ali nisam mogao vjerovati kako ga samo felge uljepsaju u PM..neznam kako su tolike i tako siroke felge mogle stati ali nista vise drugo nije radjeno..felge 90%ljepote na autu daju..
 
Član
za mene spada ovako nesto u Uglyest Cars

fuya-jo1.jpg


ili ovako

rotate.php


a od ovih u prvom postu navedeno, pa cak i multipla ne iako je sebi nebi nikad
kupila - nema wankel motor :lol:
 
Početnik
muha je napisao(la):
...iz licnog iskustva mogu reci da bi situacija bila drugacija da su se zene pitale
neki od najruznijih bi bili medju "najsladjim"...

djavolica je napisao(la):
Ne bi svima, meni su recimo ti "autici" i njima slicni fuj fuj fuj:D

sta cu kad sam zensko sa tipicnim zenskim ukusom... volim roza... svijetlo plavo... tirkizno... skupljam salvete i postere zgodnih pjevaca...

sala, mala!

kao sto rekoh, o ukusima ne vrijedi raspravljati! svaka kategorizacija zasnovana na subjektivnom sudu pojedinca ili grupe je osudjena na debatu!

sorry!
 
Član
[

sta cu kad sam zensko sa tipicnim zenskim ukusom... volim roza... svijetlo plavo... tirkizno... skupljam salvete i postere zgodnih pjevaca...

Imam i ja salveta rozih hocemo se mijenjat:p
 
Član
RCat je napisao(la):
za mene spada ovako nesto u Uglyest Cars

fuya-jo1.jpg


ili ovako

rotate.php


a od ovih u prvom postu navedeno, pa cak i multipla ne iako je sebi nebi nikad
kupila - nema wankel motor :lol:

varas se,nisu ovo cars.ovo su neki moderni pokretni wc-ovi sigurno :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top