Dernek.ba Gdje ja zivim :S

Dernek.ba Gdje ja zivim :S

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hehehehhehe vidim da vam je tema zanimljiva , da Dragon ima profil na kojem nema nista niti slike niti podataka jer imam nekad teski dana i budem sj*an i samo udzem na dernek i oraspolozim se kad pogledam ove debose :lol::lol: a ne znam jeste li procitali komentar ispod jedne slike gdje pise kao "6 slika u 1 sekundu i opet nemoze me uhvatiti camera." A vidim da mu je vec neko stavio da je poznat i na ovom forumu , sad smo ga svi popusili :lol::lol:
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Hehehehhehe vidim da vam je tema zanimljiva , da Dragon ima profil na kojem nema nista niti slike niti podataka jer imam nekad teski dana i budem sj*an i samo udzem na dernek i oraspolozim se kad pogledam ove debose :lol::lol: a ne znam jeste li procitali komentar ispod jedne slike gdje pise kao "6 slika u 1 sekundu i opet nemoze me uhvatiti camera." A vidim da mu je vec neko stavio da je poznat i na ovom forumu , sad smo ga svi popusili :lol::lol:

ups ...sad smo gotovi :S ..lako je vama..niste u zenici ..sta je samnom ..hahahahah :lol::lol::lol:
 
Član
@ sub3er , tu sam ja drug stalno samo nije ovdje rijec o seljo tuningu nego o tome kako momka ismijavate. A sta da sutra na nekom forumu ili slicno vidite sebe,svoje auto itd. Jos je eto momka izgleda i clan foruma...stvarno jadno... Da je i smijesan do bola takve stvari se zadrze za sebe a ne javno ismijavati nekoga...
 
Član
Auu da ti uzivo ovaj pokaze fazone, pao bi od smijeha i onda te lupi:lol::lol::lol::lol:
 
Član
sub3r, ;) sto ljudi uvijek stavljaju to e? :icon_smile:

ne kazem da je ovo uredu, al jbg, meni je smjesno.. ja ne opravdavam svoje postupke..al brate moram se smijati :D
 
Alive je napisao(la):
@ sub3er , tu sam ja drug stalno samo nije ovdje rijec o seljo tuningu nego o tome kako momka ismijavate. A sta da sutra na nekom forumu ili slicno vidite sebe,svoje auto itd. Jos je eto momka izgleda i clan foruma...stvarno jadno... Da je i smijesan do bola takve stvari se zadrze za sebe a ne javno ismijavati nekoga...

Brate citaj malo komentare sto momak pise , tipa brzi od kamere itd itd , on sam sebe ismijava cim je okacio ovakve slike i komentare nisam mu ja kriv sto je takav , ima sasvim normalne djece koja su i gadnija od njeg pa nemaju ovako plitak mozak ko on :123::123::123:
 
Član
za alive:zar se on sam nije medijski exponiro.prosuo se kolko je dug i sirok.ovo je za plac do suza.dasta neg se smijat:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
:lol::lol::lol::lol: Treba mu otvorit dva lunch paketa da dobije na kilazi i mogne ucestovat na takmicenju:lol::lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top