Daljinsko zakljucavanje Ebay

Daljinsko zakljucavanje Ebay

Član
Ovako pošto sam na golfu imao fabricki daljinsko sa komfort opcijom (zatvaranje i otvaranje prozora preko daljinskog) sad bi to sebi stavio i na audija...Našao sam ne ebay-u ima raznih vrsta i kod svakog se spominje a komfort opcija ali pošto neznam njemački ne kontam da li radi ako auto ima samo fabrički tu opciju, ili ugradnjom tog daljinskog radi i ta Komfort opcija???Znaci da li je neko ugradjivao nešto slično i da li to radi???
Hvala!
 
Član
Ta opcija dolazi sa centralnim i daljinskim u kompletu isto kao sto na nekim imas da otvaras gepek na daljinski samo sto kod tebe ima opcija da zatvaras prozor na daljinski ili na kljuc preko brave za zakljucavanje. Ako je originalna centralna i daljinsko to dodje na svim VW od 1999-2000 godine pa gore. Ja sam to gledao na golfu 4 1999 godina proizvodnje i nema nista od opreme osim el podizaca (dvoje vrata) i originalno daljinsko i centralna i kad kljucem ili daljinskim moze zatvoriti prozor.
 
Član
RS TURBO je napisao(la):
Ta opcija dolazi sa centralnim i daljinskim u kompletu isto kao sto na nekim imas da otvaras gepek na daljinski samo sto kod tebe ima opcija da zatvaras prozor na daljinski ili na kljuc preko brave za zakljucavanje. Ako je originalna centralna i daljinsko to dodje na svim VW od 1999-2000 godine pa gore. Ja sam to gledao na golfu 4 1999 godina proizvodnje i nema nista od opreme osim el podizaca (dvoje vrata) i originalno daljinsko i centralna i kad kljucem ili daljinskim moze zatvoriti prozor.

Ma znam to imao sam na golfu ali interesuje me da li znaci ugradnjom tog daljinskog koje nije fabricko moze raditi i ta opcija ako je na autu fabricki nije bilo, znači nemam fabricko daljinsko na audiju a samim tim ni ovu opciju???
 
Član
Uradi ovako... Otvori prozor od auta (do pola recimo) zatvori vrata i gurni kljuc u bravu i normalno zakljucaj vrata ali kad zakljucas vrata nemoj kljuc vracati u prvobitni polozaj nego ga zadrzi kad ga okrenes i drzi ga tako, ako se prozor pocne zatvarati tu ces opciju moci namudati na daljinsko ako se prozor tako ne zatvori neces moci ni na daljinsko namudati.
 
Član
E jbg...Nemože probavao sam to prije kad sam skontao da imam na golfu. Evo linkova sa e baya
http://cgi.ebay.at/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=360247223481&ssPageName=STRK:MEWAX:IT
http://cgi.ebay.at/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=160424911903&ssPageName=STRK:MEWAX:IT
http://cgi.ebay.at/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=130382977383&ssPageName=STRK:MEWAX:IT
 
Član
Jel moguće da niko ništa slično radio nije :icon_question: Ima li bar neko ko razumije njemački da bar prevede šta piše.
 
Član
To mozes ugraditi ali ti centralna brava mora posjedovati tu opciju ako centralna brava ne posjeduje tu opciju tj. ako samim kljucem preko brave ne mozes zatvoriti prozor to ce ti biti procedura da se ugradi.... A sto se Njemackog tice ja sam vezara :)
 
Član
RS TURBO je napisao(la):
To mozes ugraditi ali ti centralna brava mora posjedovati tu opciju ako centralna brava ne posjeduje tu opciju tj. ako samim kljucem preko brave ne mozes zatvoriti prozor to ce ti biti procedura da se ugradi.... A sto se Njemackog tice ja sam vezara :)

Hvala ti drug izgleda da si ti jedini spreman za pomoći ;) Nemože sa ključem probavao sam ali naletio sam na nekom forumu da bi to trebale sve A4 imati samo treba valjda prekodirati bravu pošto kod mene nema fabrički daljinsko...
 
Član
Hvala i tebi drug :) Pa ja koliko znam VW i auti koji imaju originalnu centralnu bravu bi to trebali moci pogotova normalno sa originalnim daljinskim. Gledao sam kod seata 98 i 99 godiste oni to nemaju... Probaj resetovati daljinsko zakljucavanje ili ako preko diagnostike da ti udje u procesor od daljinskog pa da vidis dali mozes sta odatle :)
 
Član
evo da vam objasnim sta je ovo na ebay ...
dobijas kompletan paket za ugradnju cjelu instalaciju,zentralno kljucanje brave orginalne ,potvrdi ti sa zmigavcima da si za kluco kola ili od kluco .
komfor opcija je samo ako imas module za prozore´,koje se posebno kupuju dabi mogo prozore zatvarat sa odaljenskim .
inkluzivno alarme u setu koja se kopca na set koji ces kupovat ,shock sensor inkl.
tvoj kljuc je kodiran koje se treba prepakovat u tu kutiju (u setu ) koja ti kasnje sluzi ko odaljenski ....
i golf 3 je imo komfor klucanje prozora sibera
imas mogucnost na odaljenskim da otvoras klucas i koji sebi odredis signal ,primer gepek siber ili paljene motora ...
ugradnja,ako se plasis struje u autu bolje nek ti neko to uradi koji se razumi oko toga inace kabal gori brze nego sto mislis ....
ako imas pitanja slobodno ...
 
Član
335i je napisao(la):
evo da vam objasnim sta je ovo na ebay ...
dobijas kompletan paket za ugradnju cjelu instalaciju,zentralno kljucanje brave orginalne ,potvrdi ti sa zmigavcima da si za kluco kola ili od kluco .
komfor opcija je samo ako imas module za prozore´,koje se posebno kupuju dabi mogo prozore zatvarat sa odaljenskim .
inkluzivno alarme u setu koja se kopca na set koji ces kupovat ,shock sensor inkl.
tvoj kljuc je kodiran koje se treba prepakovat u tu kutiju (u setu ) koja ti kasnje sluzi ko odaljenski ....
i golf 3 je imo komfor klucanje prozora sibera
imas mogucnost na odaljenskim da otvoras klucas i koji sebi odredis signal ,primer gepek siber ili paljene motora ...
ugradnja,ako se plasis struje u autu bolje nek ti neko to uradi koji se razumi oko toga inace kabal gori brze nego sto mislis ....
ako imas pitanja slobodno ...

Hvala znači za komfort opciju jos jedan modul moram uzeti probacu preko diagnostike vidjeti može li ovaj moj ako ne onda možda i uzmem ovo.
 
Top