Daljinsko otkljucavanje problem

Daljinsko otkljucavanje problem

Član
E ovako procitao sam ostale grupe ali nista slicno. Radi se o Alfa 147 1.6 77kw i imao sam belaj pravi. Desilo mi se to da sam imao samo jedan kljuc jer sam drugi negdje izgubio,a taj jedan sto mi je ostao je imao puknuto kuciste i prilikom pada kljuca desilo se da se razletio i naravno i imobilajzer nisam nikada nasao a uz to nemam ni kod karticu. Rjesio taj problem zamjenom bsi-a i naravno novi kljuc i sve ali sad nakon kopcanja svega sve osim daljinskog radi. Znaci zanima me da li postoji neka mogucnost da se to napravi jer pricao sam sa nekim elektricarima niko mi nista tacno nije rekao cak sam zvao i ovlasteni servis ali ni tu nisam dobio neke odgovore nego neke prijedloge da se kao narucuje nova kartica pa programiranje itd itd ali samo kljuc je 500km u ovlastenom plus ostalo. Ako neko zna i razumije se u problematiku zahvalan sam unaprijed na odgovorima,prijedlozima :D
 
Član
pretpostavljam da ste pokusali upariti novi kljuc? onda samo novo daljinsko kljucanje ubacit
 
Član
P
pretpostavljam da ste pokusali upariti novi kljuc? onda samo novo daljinsko kljucanje ubacit
Probali smo doduse ne u ovlastenom jer ne ide mi se da me cjepaju zbog daljinskog ali nije moglo a o tome sam razmisljao ali izgleda da cu prestati razmisljati i to uraditi jbg ako nekad neko rjesenje iskopam ili neko sazna pa javi ovdje onda ce biti dobro :)
 
Top