Daljinski ključ

Daljinski ključ

Član
Kao što naslov kaže, problem je s daljinskim na Astri G. Promijenjena i baterija, ali ne radi otključavanje i zaključavanje, ne svijetli ni led lampica. Susretao se ko? Šta bi mogao biti problem?
 
Član
Treba programirat kljuc sa autom
mislim da ide na principu
das kontakt i stisnes neko dugme na daljincu i zadrzis malo
mozda se okrene kljuc i na prvi položaj, prije kontakta
Probaj oboje
druga solucija je da kljuc ne radi...treca da je centrala u banani
tipujem na prvu
 
Član
Kaues ne svijetli lampica? Astra G na originalnom kljucu nema lampicu...jel to nesto naknadno radjeno il je fabrika
 
Član
Nekako mi djeluje kod tipki za otključavanje i zaključavanje kao da ima neka lampica. Cijela je priča ustvari ova. Kada sam kupio auto, vlasnik mi je rekao da nešto ne radi daljinski, da ne zna šta mu je. Nije se htio zamarati time i kupio je valjda nove daljinske i taj"sklop"šta već i ugradio samo na centralnu i nakačio daljinski kao privjesak na rezervni ključ i normalno funkcioniše otključavanje zaključavanje. Rekao mi je kao da taj orginalni sistem nije ništa dirao, nego samo na njega kao da je dogadio taj univerzalni neki. Pokušao sam sinhronizirati sa ubacivanjem ključa u bravu, okretanjem i pritiskanjem tipki, al' ne reaguje.
 
ubacis kljuc u bravu, daj kontakt, drzi tipku za zakljucavanje par sekundi, izvadi kljuc i probaj zakljucat na daljinski..
ako je neko ubacivo kineski daljinski na tvoju centralnu onda ces morat do auto elektricara da ti to pocupa
 
Član
Imas li drugi kljuc, probaj njega sinkronizirati
ako ne upali vjerovatno je crklo nesto
ako je naknadno ubaceno onda ganjaj elektricara kao sto koelga rece
 
Član
Imas li drugi kljuc, probaj njega sinkronizirati
ako ne upali vjerovatno je crklo nesto
ako je naknadno ubaceno onda ganjaj elektricara kao sto koelga rece
Ma drugi mi je ključ obični i imam još onaj plastični. Ništa onda morat ću nekom da mi to pregleda, da li je do ključa ili šta već.
 
Član
Onda ne koplikuj da je radio nebi covjek ubacio taj kineski ;)
Napisao sam gore u postu da mi je čovjek od kojeg sam kupio auto rekao da ne radi ORGINALNI, al' da ni on sam ne zna zašto, zato je ubacio ovaj drugi daljinac. Gdje god sam pitao svako mi je rekao da samo kao treba sinhronizovati, kada su pokušali ne reaguje, pa ni sami onda nisi znali reći šta mu je. Zato sam se i javio ovdje, da vidim je li neko imao isti ili sličan problem, pa da vidim na koji je način riješio taj problem. Kopka me to, pa da mi je da nekako riješim taj "problem", da fino mogu koristiti orginalni ključ. :)
 
Top