da li neko zna

da li neko zna

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
da li postoji nacin da se promjeni sijalica prednja na alfi 147 facelift a da se ne skida karambolka .

Da li neko ima iskustvo sa tim posto mi se nikako ne skida karambolka radi sijalice
 
Početnik
ne znam kako je kod tebe rijeseno na Alfi,problem oko zamjene sijalica ima i Stilo,ali dijelimicno jednostavno se zamjeni bez skidanja karambolke iz unutrasnje strane blatobrana,znaci skine se ona plastika u unutrasnjosti bllatobrana i dodjes do fara,;)
 
Član
Pokusaj to kako ti je bravof rekao. Skines prednji tocak i onda onaj luk (blatobran)
Drugi nacin je da odes u ovlasteni servis oni imaju neke kao duze zice koje se savijaju, samo zakaci sijalicu na to i ubaci je...Ne znam tacno kako da ti objasnim.
Meni su tako promijenili par puta
 
skidao sam tocak ali nema sanse smeta boca od tecnosti za brisace i od permanta sve je strpano u desni blatobran desna je problem lijeva se lako zamjeni . Izgleda da mi ne gine sarafanje
 
Član
Ja bih prije sarafanja probao u ACF na Pofalicima iza EP pumpe
To ti je ovlasteni servis za Fiat-Alfa-Lancia
 
Početnik
alfa147 T.S. je napisao(la):
skidao sam tocak ali nema sanse smeta boca od tecnosti za brisace i od permanta sve je strpano u desni blatobran desna je problem lijeva se lako zamjeni . Izgleda da mi ne gine sarafanje


ma natrpano je na Stilu,akumulator lezi na faru mesecini toliko je nabijeno,popusti bocu malo je pomjeri pa onda probaj,trebalo bi moc..:icon_rolleyes:
 
Član
alfa147 T.S. je napisao(la):
da li postoji nacin da se promjeni sijalica prednja na alfi 147 facelift a da se ne skida karambolka .

Da li neko ima iskustvo sa tim posto mi se nikako ne skida karambolka radi sijalice

drug ja sam imao alfu 147 samo onu prije te tvoje i mijenjao sam sijalice bez problema.
 
seat keno je napisao(la):
alfa147 T.S. je napisao(la):
da li postoji nacin da se promjeni sijalica prednja na alfi 147 facelift a da se ne skida karambolka .

Da li neko ima iskustvo sa tim posto mi se nikako ne skida karambolka radi sijalice

drug ja sam imao alfu 147 samo onu prije te tvoje i mijenjao sam sijalice bez problema.


ma druze nije ni blizu ova je natrpan ada nemoze vise
A znam gledao sam kako je kod starije 147
 
Član
alfa147 T.S. je napisao(la):
seat keno je napisao(la):
alfa147 T.S. je napisao(la):
da li postoji nacin da se promjeni sijalica prednja na alfi 147 facelift a da se ne skida karambolka .

Da li neko ima iskustvo sa tim posto mi se nikako ne skida karambolka radi sijalice

drug ja sam imao alfu 147 samo onu prije te tvoje i mijenjao sam sijalice bez problema.


ma druze nije ni blizu ova je natrpan ada nemoze vise
A znam gledao sam kako je kod starije 147

e ne znam stvarno,ja sam mislio da je to sve isto,sto ne probas otici kod dine u bare,on je dobar majstor za alfe pa nek ti pogleda???
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top