Custum presvlake za golfa V

Custum presvlake za golfa V

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Uradio bi presvlake za auto čuo sam da kod Gradačca ljudi rade i da su ok (ako je neko radio neka napiše koju)

Ako neko zna za drugu firmu neka napiše tražim kvalitet da to bude tip top

Radio bi za golfa 5 koji izgleda ovako :



Volio bi čuti koja solucija bi sjela na ovu boju gore.

Meni u glavi se vrte dvije, prva je ova (inače ovo su sjedišta od editona) da mi probaju složiti ovu kombinaciju platno kao ovo kroz sredinu vanjski dijelovi eko koža i ovi detalji sa crvenim koncem.


Druga solucija je da mi urade komplet eko kožu neš kao ovo:


Treću soluciju bi voli čuti od vas.
 
radio je esso-sa slicnu kombinaciju, od originalnog
vw materijala, pa vidi sa njim, kod njega je ispalo
predobro, kao iz fabrike

a ta firma ti je m-gratex iz gradačca
 
Administrator
http://www.tip.ba/2010/12/03/u-preventu-sasivena-milionita-garnitura-autopresvlaka/ mozda bi se sa njima moglo dogovoriti ;) cim proizvode za golfove mozda imaju i gotovo vec ;)
 
Član
Sa preventom bi sigurno dobio na kvalitetu samo pitanj je kako sad doći do mpc proizvoda i gdje.
 
Član
Nesto slicno kao na prvoj slici ali GTI sjedista je radio clan foruma koji takodje vozi peticu. Bilo je slika ali je padom servera nestala ta tema. Javit ce se vec pretpostavljam ;)
 
Član
vwed3016_ae563.jpg


Ovako nesto je Esmer radio jednom clanu tu na forumu Golf V je u pitanju, ali ne mogu sad da nadjem sliku! :icon_sad:
 
Član
mislim da prevent radi samo za izvoz,tj za vw fabrike
jedino ak imas kakvu vezu
bar ja nisam cuo da je to moguce kupit kod nas
 
Član
evo essina sjedista, radjena u ovom fazona za golfa I

DSC00874.jpg


evo i tema, gdje ima detaljnije, ko je radio, i koliko kosta otprilike ;)
http://www.bhtuning.com/golf-1-abf-turbo-by-esso-t-44205-8.html
 
Član
Ma ja svakako planiram otići od mgratexa pa da vidim sa njima šta se može odraditi.... jbg puno ljudi fale navedene valjda je to to..
 
Član
addo je napisao(la):
vwed3016_ae563.jpg


Ovako nesto je Esmer radio jednom clanu tu na forumu Golf V je u pitanju, ali ne mogu sad da nadjem sliku! :icon_sad:

E bas sam na to i mislio ;)
aServis kad bi samo vidio sliku kako je to odradjeno vjeruj da bi dojurio do Visokog :D Ja bolje odradjenu unutrasnjost nisam vidio, zato se i sjecam...
 
Član
MGratex ti je nablize, kazu da dobro rade... a ovdje "nize" imas esmera koji ekstra radi, onda oni u pazaricu... ako nista moze se naci, ima izbora ;)
 
Član
kAcA je napisao(la):
addo je napisao(la):
vwed3016_ae563.jpg


Ovako nesto je Esmer radio jednom clanu tu na forumu Golf V je u pitanju, ali ne mogu sad da nadjem sliku! :icon_sad:

E bas sam na to i mislio ;)
aServis kad bi samo vidio sliku kako je to odradjeno vjeruj da bi dojurio do Visokog :D Ja bolje odradjenu unutrasnjost nisam vidio, zato se i sjecam...
tu sam :icon_smile:

evo maksuz slike , moram još jednom pohvalit esmera, evo već 4-5 mjeseci uživam u ovoj koži, malo je sad jebada zbog zime :D al stvarno nemam ni najmanjih zamjerki, dakle sve je ono individual urađeno, umjesto kože bilo je platno samo je ovaj karirani dio zadržan, urađen je i volan, i tapicirunzi, i kožica mjenjača i ručne, crveni konac, dakle sve tuto kompleto po želji, može se izabrati i tip kože i normalno od toga i sama cijena zavisi, a ako vas ona zanima info na PM :D

10122010957.jpg


10122010968.jpg


10122010969.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top