Crazy Car Driving BMW M5

Crazy Car Driving BMW M5

adi6 je napisao(la):
momak vozi savrseno, neznam kad smo postali tako zli pa komentarisemo neke gluposti, momak da divlja gdje ne treba slazem se ali da zna sta radi u svakoj sekundi to se vidi i jedno veliko postovanje i svaki vozac koji vozi ispod 5 god. je sigurno veca prijetnja na cesti ili 90 % zena koje se ne razumiju u auta vec znaju samo kako se vozi za sve nas veca prijetnja tako da bi trebali skinuti kapu ovom momku i moliti boga da imate i naucite upola ovog jer nije bas lagano pocevsi i od mene sto se tice ucenja ( i cast izuzetcima sa foruma jer znam da ih ima koji znaju ), i sto se tice robijanja ja skoro svaki dan ustvari kad god izadjem na cestu divljam " divljam " vozim brze ali znam sta radim, ne radim neke stvari za koje nisam 100% siguran, volim brzinu i ne mogu da odolim gasu, pa ako neko hoce da me odrobija crni bmw e36 imaju slike i broj tablica i da nikad nikoga nisam udario niti sam bio blizu toga,najgore sto sam napravio je mozda da sam trznuo nekoga kada sam brebrzo prosao poroed njega ili mu se ubacio to je sve, i da znao sam se isprevrtati tamo gdje je saobracaj zatvoren ili udariti ali tako i nauciti kako neke stvari da uradim, tako da u opasne vozace ubrajam i one koji godinama voze polako i od jednom ih prenese i stisnu gas a nemaju pojma sta ce im brzina uraditi, treba dosta toga proci da bi dosao do ovog stadiuma voznje tako da od mene jedan veliki respect.

:icon_eek: :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek: jesi li ikad testirao svoj IQ?
 
Član
Nebi mu bio suvozac ma nema tih para na ovome svijetu,volim nekad da opalim po gasu ali ovo samo kad gledam prepadnem se umalo ne osijedih gledajuci
 
Član
mene samo cudi kako nema kamikaza skretanja kao kod nas jedino to ovdje se svi prilagode prikoce a ovi nasi bi se samo postavljali
 
Član
Izgleda da je vozač ovog M5 poginuo...

1016042_139893112875051_697317387_n.jpg
 
Nicija nije do zore gorjela.... Svaka cast njemu na vjestini, znanju.. Ali je puno rizikovao i nista drugo se nije moglo ni ocekivati.... izgleda da je u drvo udario...
82457E2A-EE49-4D94-B761-5BDE17B0E547-13856-0000194110B31DC0_zpse95e4025.jpg
 
Član
Je on R.I.P. Giorgi Tevzadze

http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fm5e39.tk%2F114%2Frip-giorgi-tevzadze&h=GAQEgAw5Y
 
Član
Koliko sam ja procitao, vozio je njegov prijatelj, vracali su se sa neke proslave iz restorana i ovako su zavrsili. Nije nadjen alkohol u krvi, ni njegovoj ni vozacevoj.
 
Član
sub3r je napisao(la):
Koliko sam ja procitao, vozio je njegov prijatelj, vracali su se sa neke proslave iz restorana i ovako su zavrsili. Nije nadjen alkohol u krvi, ni njegovoj ni vozacevoj.

Upravo ovako ;)

R.I.P
 
Top