Corsa B project by Outrage !

Corsa B project by Outrage !

Član
Ekstra korsica...stvarno joj nedostaje spustanje....i po meni ovaj auspuh nikako ne stoji na autu stvarno mu kvari izgled,barem meni...ostalno ekstra,samo naprijed;);)
 
Član
da se i ja javim, sto se auspuha tice on ce se ispravit da ravno izlazi nazad, tako d ace doci na svoje, jer se ne zelim odreci predobrog zvuka, spustanje je u planu, no posto sam na 15" jos trazim rjesenje za zadnje rubove :) cim to rijesim ide sputanje (u planu 60/40mm) cim bude nesto novo javim se ;) trenutno je zimska sezona pa se ceka ljepse vrijeme ;)

pozz i hvala na komentarima !
 
Član
Bi-Xenon 8000k...danas dosao , odmah montiran i slike su tu ;)




Aktivno ovako izgleda (na slikama) okom gledano nije ni blizu ovako plavo, nit je previse plano, skoro pa se i ne primjeti da ima plavu nijansu ;) znaci bar u mom slucaju je prenavikano da ce biti previse plavo, ja vise nego zadovoljan !




...
 
Član
hahah sljasti da valja, jos ne blicaju a pandure nisam sretao ;) vidjet cemo, sva sreca na 2 su, mogu spustit do 0 na dugmicima :D, a Emire posto su kasno dosle otisao sam da to Hony zavrsi, ipak je mrak da se za zezam,a cekam nisam mog'o :D
 
Outrage je napisao(la):
hahah sljasti da valja, jos ne blicaju a pandure nisam sretao ;) vidjet cemo, sva sreca na 2 su, mogu spustit do 0 na dugmicima :D, a Emire posto su kasno dosle otisao sam da to Hony zavrsi, ipak je mrak da se za zezam,a cekam nisam mog'o :D

aj nek si i to rijesio ;);)
 
Top