Corsa 1,0 12V

Corsa 1,0 12V

Član
Ev da objavim jos jednu vozilicu ci sam postao vlasnik =) radi se o corsi 2002 Godina 1,0 12v motor oprema sva osim klime..... Automobil sam uzeo radi posla..... Slike stizu sutra ako vam nije problem uputit me kako sta koliko je ekonomican ovaj upaljac od motora djelovi i to =) :cool::cool::cool::cool:
 
Član
Ja sam iskreno imao lose iskustvo sa ovim motorom, corsa je bila istina godinu dana starija od tvoje :) Nadam se da ce tebe bolje sluzit nego sto je mene moja, samo lagana voznja jer mana ima polijepo.. sretno
 
Član
Fabia RS je napisao(la):
Ja sam iskreno imao lose iskustvo sa ovim motorom, corsa je bila istina godinu dana starija od tvoje :) Nadam se da ce tebe bolje sluzit nego sto je mene moja, samo lagana voznja jer mana ima polijepo.. sretno

ma to je auto posao kuca ne vjreujem sada da bi trebalo biti neki komplikacija kada idem samo do posla!!! A bas sam bio kod mehanicara kaze da su ti motori najekonomicni i da su veoma izdrzljivi =) al et kod tebe se pokazalo suprotno
 
Početnik
1.2 je ekonomicniji od tog motora,i svakao si trebao bjezati od ovog,no mozda ce on tebe godinama sluziti kako treba,nek je sa srecom ;)
 
Član
Ma jbt ga i onako treba da me odvuce od kuce do posla i obrnuto i to je to =) ako mi se svidi mozda se i motor promjeni jer sada su mi finansije na svom mjestu pa bi se moglo izuti za taj motor tako da me toliko ne brine =) :cool:
 
Član
ima mi dajdza korsu 1.0, malo skroz trosi, a on je vozio 160... dobro ga sluzi.... dobre vozilice
 
Član
Meni se svidza pravo...daj samo slike da vidimo...u mene drug ima istu 1.0 samo 2003 godina..ev 1 god je voza nikakih problema nije imaoo..skoz malo trosi jos svaki dan po 50km predze do posla
 
Član
vjeruj nisam ni ja vjerovao kad je pricao, kontam laze, al kazaljka nelaze.... nek je sa srecom, da te dobro sluzi, koliko si platio ako nije tajna...
 
Član
Ma nije tajna u neko razbijanje talova uzeo je prijatelj bio duzan pa je ja uzeo 7000 da napomenem ovo je cisto da bi naplatio bilo sta a i trazio sam ovako nesto duze vrijeme =) 4/5 vrata ono po meni vozio sam je 130 auto necu reci sada da je zmaj ali nisu ni neka kolica =) ;);)
 
Član
To zvrk od auta. Neces se pokajati sto si je uzeo.
Sve pohvale;) i neka je sa srecom:icon_smile:
 
Član
i ja imam sve najgora misljenja o tom 1.0 12V, 3 cilindra, ona je mozda sad dobra jer nema gresaka, cim budes ima neki kvar na motoru ima da te glava dobro zaboli.a skupa je za odrzavat sto se tice motora,ostalo sve je ok,fin autic, al da si naletio na onu 1.2 bio bi zadovoljan

tebi zelim sve najbolje s autom, ali bogami cuvaj se kvarova ;)
 
Top