Corrado G60 (nova vozilica)

Corrado G60 (nova vozilica)

Član
Liga je napisao(la):
Darko_GT je napisao(la):
Nisam nigdje bio na potezanju s njim a nisam ni snimao sada kako ide imam klip dok nisam cackao nista kako ubrzava a zvuk je zanimljiv strasno kao sto mi komsije kazu kao avion da polijece :)

hehehe... znam... zvuk je kao sto sam rekao... avion... ;)

Evo ima ovaj klip kada sam ga tek kupio http://www.youtube.com/watch?v=EvFW-N4Q0IY

r-tdi72 je napisao(la):
Imao sve to Ali bez hladnjaka nista!!!!

80 stepeni termostat i 90 stepeni termo prekidac ???
 
Član
dva motora sjebao:icon_cry:
kada sam hladnjak stavio motor radi jos i danas a motor ima izmjerenih 210kw:123:
 
Član
dva motora sjebao:icon_cry:
kada sam hladnjak stavio motor radi jos i danas a motor ima izmjerenih 210kw:123:

Just uploaded bau5.jpg (100.8 KB - 650 x 509 pixels)
 
Član
_DSC2253.jpg
_DSC2282LbiXF.jpg
_DSC2290OUZwP.jpg
_DSC2441bLkjh.jpg
_DSC24566XHRh.jpg
bau58hkVM.jpg
 
Član
Ja cisto sumnjam u to da se izvuklo 210kw iz g60 8v to je bome tesko dobiti a i kosta...
A cini mi se da si se sam zaj. s ovim slikama tj. vidim da si kasnije ispravljao i cisto sumnjam da je ovo bio tvoj corrado...
 
Član
druze vjerovo ili ne ali je bio ovaj zadnji moj chip i prenos ne prave kw nego samo mazu oci u g motora mnogo para i truda moras da ulozis da to izvuces
 
Član
Da ne offujem coveku garazu ja vrlo dobro znam sta treba da se to ostvari al opet za 210kw je...
Msl svi znaju Beljinog G60 i koliko je covek ulozio tj. evo ukratko sta je potrebno.
- 68 mm pullye
- Rs2 G-lader ( SLS No709 )
- P3RS custom chip SLS
- SLS asy.cam. 256/276
- good head wokr ( port&polish ) throotle body and intake maniflod
- leight flywheel 6.3 kg
- 4-1 headers , 60 mm inox line with 3 free flow mufflers
- 360 cc injectors
- W5DP0 sparks ( G40 )
- 10 row oil cooler
Za cca 230-240 hp , 13.722 1/4 mile run

U dalju raspravu mozes sa mnom preko PP ... :icon_exclaim:
 
Član
bad_look je napisao(la):
Extra radovi napreduješ fineo...sve pohvale...:):cool:

Hvala direktore uradi se po nesto tako :) ima jos nekih stvari sto sam radio ali nisam slikao ali kada dodje ljepse vrijem bice i vise cackanja i lickanja :)

Dejan 16v je napisao(la):

Od fara do fara :D hladnjak vode sam morao malo unutra da pomjerim cak je veci i od onog na rally golfu :D

zAaKy je napisao(la):
Vadi ove diode iz farova, nije to za njega, a ostalo odlično ;)

Te diodice imaju svrhu to jeste dvije namjene manje vise day light , koristi cu ih za coming/living home fazon a i da zajebajem narod po putu jer ce blicati kao stroboskopi :D
 
Top