Corrado G60 (nova vozilica)

Corrado G60 (nova vozilica)

Član
Ma nevalja metalna ne mozes je fino uklopiti a nisam auto budzio u nekom ekstremnom fazonu da mi se uklapa ta mreza, po meni je ona samo za one poliesterske branike.
 
Član
To ti nije ništa nabavi negdje recimex sa 12 rebara i ulje ti nece nikada prelaziti 105 so 110C stepeni govorim ti ovo iz iskustva da G60 motorom kada Sam ga stavio veliki Problem Skinuo sa Vrata a Positivismus kod Nas velike vrucine ljeti nema nista gore za G-Motor.
Koje ulje koristiš???
Casrtol RS 10w60??????
Pozdrav
 
Član
Imam sada nekih sitnica da resim lako je za uljni hladnjak mogu malo raniji termostat vode staviti i TP voda ce onda biti hladnija pa i ulje ako mi bude pravilo problem ali sigurno da kada zavrsim budjenje da cu morati postaviti dodatni hladnjak. Sipam Repsol 10w40 innjection nisam imao s njim problema nikada a znam da je orginalno i cijena je prihvatljiva . Castrol sam koristio dok sam imao golfa i i venti su zvecali strasno ....
 
Legend
Jel ima taj klip sa potezanja, da vidimo kako ide... zvuk tog motora je pojava, on i VR... ;)
 
Član
Nisam nigdje bio na potezanju s njim a nisam ni snimao sada kako ide imam klip dok nisam cackao nista kako ubrzava a zvuk je zanimljiv strasno kao sto mi komsije kazu kao avion da polijece :)
 
Legend
Darko_GT je napisao(la):
Nisam nigdje bio na potezanju s njim a nisam ni snimao sada kako ide imam klip dok nisam cackao nista kako ubrzava a zvuk je zanimljiv strasno kao sto mi komsije kazu kao avion da polijece :)

hehehe... znam... zvuk je kao sto sam rekao... avion... ;)
 
Top