Corrado G60 (nova vozilica)

Corrado G60 (nova vozilica)

Član
Dobra vozilica msm prava rjetkost na balkanskom podrucju g60. jel trosi puno? sa srecom druze i abd da se navozas pozz
 
Član
cestitke za novinu i da sluzi bolje od golfa i da dugo potraje...a da ce jos vise zablistati u tvojim rukama je sigurno :cool:
 
Član
Uffffff kakav odabir:icon_eek: jos ispravan g lader to je predobro za voziti predpostavljam samo fabrika i nek te sluzi puno kilometara...;):123:
 
Član
Corrado,meni najljepsi Vagen ikad napravljen ;) uvijek slinim za tim autom i nikada ne zastarjeva pojavom,pa jos G60 motor u ispravnu stanju,pa jos nije usran cuningom koliko vidim,e imas predobro auto ;) cuvaj ga.raritet
 
Član
Još jednom fala svjema :)

Auto ostaje u fabričkoj izvedbi samo dobre fele ću da nabacim 16 do 17 ... a sjedišta ću presvući u tamno sivu kožu kao što je enterijer fale mu el podizači stakala to ću da odradim i nisam siguran za daljinsko zaključ. nešto mi je fazon otključati ključem :D auto već na sebi ima "žute" amortizere i crvene opruge tako da ni to neću dirati novi su diskovi pločice i tako to evo koja slika nisam oprao ni jedno oprostite na prašini :D

dsc02256qa.jpg

By lotdmk2 at 2012-07-02

dsc02258c.jpg

By lotdmk2 at 2012-07-02

dsc02261db.jpg

By lotdmk2 at 2012-07-02

dsc02262f.jpg

By lotdmk2 at 2012-07-02

to je taj kompresor za duvanje guma :D

dsc02264qc.jpg

By lotdmk2 at 2012-07-02

dsc02265xq.jpg

By lotdmk2 at 2012-07-02

Motor nikada nije opran zato ću ja da ga nalickam samo dok izvršim prevod i registraciju :D
 
Član
Predobar je :icon_smile: stvarno predobra stara pila ;) .Iskreno ti zavidim sto si dosao u posjed ovakvog primjerka.
 
Član
Nikome nije draže nego meni što sam ga uhvatio :D mada mi je zao ga gledati kako stoji ne registrovan tako da se radujem trenutku novih tablica :D i kruzanju kroz grad :D

golfxx je napisao(la):
Dobra vozilica msm prava rjetkost na balkanskom podrucju g60. jel trosi puno? sa srecom druze i abd da se navozas pozz

Kako ne troši vidiš kolika je rora nazad :D ( komentari prolaznika i pamet po kojoj veličina auspuha odlikuje potrošnju :D ) Pa sad što se tiče potrošnje šta očekivati od 160 ks nego od 9 do 12 mada u brošuri piše od 7 do 11,8 u extremnoj voznji max ali tu je to ...
 
Top