Corrado 1.8T

Corrado 1.8T

Član
RE: Corrado 18 16V KR projekat digifant II zavrsen

Nabavio sam original KN filter simota racing sports, pa sad radim novi panel za njega, hvali mi onaj zvuk sto ke k glava imala!Bice slike i od ovog projekta! :)
 
Član
RE: Corrado 18 16V KR projekat digifant II zavrsen

Otvori malo kutiju zračnog filtera. Da čuješ zvuka. Ljudi se po pločniku okreću:icon_biggrin:

Sa k glavom to nisi mogao
 
Član
RE: Corrado 18 16V KR projekat digifant II zavrsen

ZELA GTI je napisao(la):
Otvori malo kutiju zračnog filtera. Da čuješ zvuka. Ljudi se po pločniku okreću:icon_biggrin:

Sa k glavom to nisi mogao

E to jos nisam probao! :lol:
 
Član
RE: Corrado 18 16V KR projekat digifant II zavrsen

Probaj, takav zvuk nisam čuo na nijednom motoru. Ako ti se svidi onda izbuši kutiju sa donje strane. Tako zrak prolazi kroz filter, te nema štete za motor:icon_biggrin:
 
Član
RE: Corrado 18 16V KR projekat digifant II zavrsen

ZELA GTI je napisao(la):
Probaj, takav zvuk nisam čuo na nijednom motoru. Ako ti se svidi onda izbuši kutiju sa donje strane. Tako zrak prolazi kroz filter, te nema štete za motor:icon_biggrin:

Tako mi je bilo na k glavi!Pravim sada kutiju za KN filter, a palen necu da kvarim! :icon_smile:
 
Član
RE: Corrado 18 16V KR projekat digifant II zavrsen

Nisam znao da knok senzor bitna stavka, bolje ide auto i smanjuje potrosnju!!!
 
Član
RE: Corrado 18 16V KR projekat digifant II zavrsen

alfa147 T.S. je napisao(la):
svaka cast autic je extra . slozio si motor za 10.

Hvala, sd radim na KN filteru,malo da dobije na zvuku!

Nabavio sam KN filter Simota Racing Sports, pa sam sad u izradi nsaca i kutije za njega
Sve je krenulo od stranice racunara! :lol:

Usmjerivac zraka za procesor mi je dao ideju za nosac filtera!




I eto ga, legao ko fabricki


E dalje ide aluminijumski pleh, njega savijam i pravik kutiju i ujedno i nosac za filter, tako cu odvojiti filter od toplote motora i napravicu mali usmjerivac zraka prema filteru!
Po gornjem rubu kutije-nosaca cu staviti keder tako da kada se hauba zatvori naslanjace se na njega pa je zagarantovan svjezi hladni zrak! ;):icon_smile:
 
Član
RE: Corrado 18 16V KR projekat digifant II zavrsen

svaka cast,fino ti to slazes, trebalo bi bit dobro kad zavrsis sa filterom:cool:
 
Član
RE: Corrado 18 16V KR projekat digifant II zavrsen

Trebalo bi, ma najvise to hocu zbog zvuka, ako jos bude isao bolje bice super!:)
 
Član
RE: Corrado 18 16V KR projekat digifant II zavrsen

E ljudi jeli neko imao iskustava, narucio bi onaj marker za parnice na autu, valja li to cemu, moze li on pokriti parnicu?
To je ono sto reklamiraju na TV-u u TOP SHOP!
 
Član
RE: Corrado 18 16V KR projekat digifant II zavrsen

ja nesto ne vjerujem u to, doduse nisam se nikad sreo s tim,ali prosto ne vjerujem da pomaze, iako bi volio da grijesim
 
Top