coming home funkcija na 307

coming home funkcija na 307

Član
E, evo ovako .Citajuci peugeot-klub.hr naisao sam na zanimljiv post i odmah to isprobao.Naime radi se o tome da prednja svjetla svijetle još nekih 40-tak sekundi nakon što se auto ugasi i zakljuca.A to se aktivira ovako: nakon što se ugasi vozilo odmah se povuče ručica za duga svijetla i funkcija se aktivira.Ja za to do sada nisam znao mada auto vozim vec 5 god.Nadam se da ce ovo pomoci i drugima koji za to nisu znali.Pozz :icon_smile:
 
Član
Da, da. To tako radi;)
Ja sam to slucajno skontao tek sto sam kupio auto.
Izlazio i slucajno se uhvatim za rucicu te aktiviram svjetla. Cekao sam da vidim hoce li se ugasiti i eto ti cuda ugasise se nakon nekog vremena;)
 
Član
Kod mene ima da se podesi vrijeme trajanja na boardu, tj. tu isključujem i isključujem ovu opciju. A ovi novijeg godišta imaju na daljinskom da upališ kada prilaziš autu. Ima i neka fora da se aktiviraju automatska svjetla ko nema senzor.

if u want to turn on/off the auto lights feature, before you start ur car, leave the key on the second position, then press and hold that (almost useless) button at the end of the indicator thingy (dunno the term for that, the thing that u use to indicate, lol) and it will beep after a couple of seconds, and the information will be displayed on the dashboard, "Auto lights On/Off!"


E sad, ja imam senzor i kod mene ovo ne može ovako, plus nemam "dva kontakta", ono kad prvi put okreneš pa se aktivira struja u autu, a drugi put je pravi kontakt.
 
mara- je napisao(la):
Kod mene ima da se podesi vrijeme trajanja na boardu, tj. tu isključujem i isključujem ovu opciju. A ovi novijeg godišta imaju na daljinskom da upališ kada prilaziš autu. Ima i neka fora da se aktiviraju automatska svjetla ko nema senzor.

if u want to turn on/off the auto lights feature, before you start ur car, leave the key on the second position, then press and hold that (almost useless) button at the end of the indicator thingy (dunno the term for that, the thing that u use to indicate, lol) and it will beep after a couple of seconds, and the information will be displayed on the dashboard, "Auto lights On/Off!"


E sad, ja imam senzor i kod mene ovo ne može ovako, plus nemam "dva kontakta", ono kad prvi put okreneš pa se aktivira struja u autu, a drugi put je pravi kontakt.

Ako imas na lijevoj rucici ono dugme za pritisnuti samo ga drzis dok je upaljeno auto i na bordu ce napisati automatic lights active u mene je tako prosle godine non stop koristio a ove godine kako sam stavio xenone iskljucio to na isti nacin se i ugasi ta opcija inace nije losa navodno to lose po xenone da gore odma na kontakt prije startanja vozila :icon_rolleyes::icon_rolleyes:
 
Član
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
I kod mene je na puntu isto tako , isti postupak , pa eto ako neko od vozaca punta nije znao , sad zna :D

Cekaj na Puntu isti princip ... ugasis auto ,upalis duga i zakljucas auto svjetla ti ostaju upaljena ???



Kako kad cim ugasis kontatk gase se i svjetla?
 
badboy je napisao(la):
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
I kod mene je na puntu isto tako , isti postupak , pa eto ako neko od vozaca punta nije znao , sad zna :D

Cekaj na Puntu isti princip ... ugasis auto ,upalis duga i zakljucas auto svjetla ti ostaju upaljena ???



Kako kad cim ugasis kontatk gase se i svjetla?

Ugasis auto , blicnes i ostace ti upaljena svjetla , kod mene cak i ima da se namjesti koliko ce ti vremenski ostati upaljena , al' ne mogu se sjetiti kako to ide :)
 
Član
A20DTH je napisao(la):
Da, da. To tako radi;)
Ja sam to slucajno skontao tek sto sam kupio auto.
Izlazio i slucajno se uhvatim za rucicu te aktiviram svjetla. Cekao sam da vidim hoce li se ugasiti i eto ti cuda ugasise se nakon nekog vremena;)

:lol::lol::lol: meni drug isto slucajno otkrio u mom autu
 
Član
a jel to radi samo kod auta koja imaju opciju AUTO za svijetla, ja sad probao kod mene nece..
 
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
badboy je napisao(la):
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
I kod mene je na puntu isto tako , isti postupak , pa eto ako neko od vozaca punta nije znao , sad zna :D

Cekaj na Puntu isti princip ... ugasis auto ,upalis duga i zakljucas auto svjetla ti ostaju upaljena ???



Kako kad cim ugasis kontatk gase se i svjetla?

Ugasis auto , blicnes i ostace ti upaljena svjetla , kod mene cak i ima da se namjesti koliko ce ti vremenski ostati upaljena , al' ne mogu se sjetiti kako to ide :)

Ja koliko sam citao po forumima, npr. ako ti drzi 30 sec kad blicnes jednom.. blicnes 2 puta 60 sec, 3 puta 90 sec itd. mozes probati :icon_biggrin:
 
Član
Isprobao i radi :cool::cool::cool:



Nisam probao ovo blicnes jednom , dvaput i to ... vec znaci cisto ugasio auto blicnuo,svjetla se upalila zakljucao i sjednem u kafic i na kraju se ugasise ;););)



Veliko HVALA - DUKE OF HARLEM sto je rekao da ima i autoru teme , jednostavano umro bi a neb znao da ima :icon_smile::lol:
 
badboy je napisao(la):
Isprobao i radi :cool::cool::cool:



Nisam probao ovo blicnes jednom , dvaput i to ... vec znaci cisto ugasio auto blicnuo,svjetla se upalila zakljucao i sjednem u kafic i na kraju se ugasise ;););)



Veliko HVALA - DUKE OF HARLEM sto je rekao da ima i autoru teme , jednostavano umro bi a neb znao da ima :icon_smile::lol:

nema na cemu , dobra je stvarka , kad nema rasvjete da mozes kljuc pogoditi ako nista , ako se sjetim kako se odredjuje vremenski koliko ce svjetliti napisacu :D
 
Top