Cobra alarm beep on/of

Cobra alarm beep on/of

Član
pozdrav! zanima me ako netko zna kako se na cobra alarmu uljučuje/isključuje onaj zvuk pri zaključavanju, beep. kod mene je isključen pa bih ga htio uključiti, jer je nekad lakše na osnovu zvučnog signala pratiti otključavanje-zaključavanje vozila
 
Super Moderator
Ma ne diraj to sam, odvuci gdje rade cobru i nek ti pojacaju zvuk i moj savjet ti je nek ti usput smanje domet.. Mozes slucajno ne daj boze otkljucati auto dok si u kafani il negdje znas da se ljudi vole kljucevima igrati a ni u dzepu nije slucajnost da stisnes
 
Član
allroad je napisao(la):
Ma ne diraj to sam, odvuci gdje rade cobru i nek ti pojacaju zvuk i moj savjet ti je nek ti usput smanje domet.. Mozes slucajno ne daj boze otkljucati auto dok si u kafani il negdje znas da se ljudi vole kljucevima igrati a ni u dzepu nije slucajnost da stisnes

Ma mislio sam ako nije problem sam uraditi, tražio sam po netu, ali nikako da nađem. a ne da mi se voziti ovom što je ugrađivao, malo mi podaleko.
 
Super Moderator
Ne znam boga mi zavisi ko je radio gdje je to postavio.. Ja na svom ne mogu nista dirati ovaj majstor sve to sakrio po auta rastaviti moras pa tako da ne znam ti reci a i ne treba to dirati ako ne znas.. Odvuces nekom blizu ko radi alarme i das mu na kafu to njima nije puno posla, a ja licno to ne bi dirao jer ne znam nista o tome
 
Top