Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Legend
danas chuza, u zetri na sajmu, i kasnije oko 18:00 Igy na izlazu iz zetre sa novom masinom na probnim tablama, valjda nije greska;)
 
Administrator
Nenad malo prije ispred mene od kasarne pa sve do novog naselja, a čini mi se da smo se kod kasarne mimoišli sa dakijem :) Uglavnom smetali su mi xenoni pa sam duga upalio :) Mislim da je bio daki :D
 
Legend
pioneer_09 je napisao(la):
Nenad malo prije ispred mene od kasarne pa sve do novog naselja, a čini mi se da smo se kod kasarne mimoišli sa dakijem :) Uglavnom smetali su mi xenoni pa sam duga upalio :) Mislim da je bio daki :D

nisam ja bio .. nisam ni izlazio na trotoaru bila kola cjelu noc :D
 
Član
danas u Sarajevu vidjen Bertony plava astra bez prednjeg branika ko grom je :icon_eek::cool: i na silazu sa auto puta neka smedja astra sredjena ne znam da li je sa foruma
 
Član
phantom je napisao(la):
danas u Sarajevu vidjen Bertony plava astra bez prednjeg branika ko grom je :icon_eek::cool: i na silazu sa auto puta neka smedja astra sredjena ne znam da li je sa foruma

Mozda od Dragona smeđa astra zlatne felge....
 
Član
nebi reko da su zlatne al nisam ni obracao paznju u brzini sam bio samo sam vidio da je zatamnjena i ima spojler
 
Član
I ja sam ipak malo bio dosao iz Mostara pa reko da navratim na protuning,, vidio sam IGY-a (nisu vise probne :icon_biggrin:),Little Dragon-a,tuning.st,jos mnogo vas ali se ne sjecam nika,,,;)
 
Top